römörklerim satın alınmıyor...acil yardım...

arkadaşlar benim yamalarımda 29 çeşit mahsul taşıyabilen römörk var ama ben bu mağazadan satın alamıyorum alındı yazıyor ama ortalıkta hiçbirşey yok...acil yardım yetkililerden...

Ynt: römörklerim satın alınmıyor...acil yardım...

kuyucakli_26 link=topic=29166.msg244884#msg244884 date=1264444791' Alıntı:
arkadaşlar benim yamalarımda 29 çeşit mahsul taşıyabilen römörk var ama ben bu mağazadan satın alamıyorum alındı yazıyor ama ortalıkta hiçbirşey yok...acil yardım yetkililerden...

Hangi romörk?kaweco ise onda hata var..model varmı

benim hemen hemen bütün eklediğim römorklarda aynı sorun var sadece fligel gigant satın alınıyor ayrıca dorselerdede aynı sorun. yanlıs bişeymi yapıyoruz acaba. şimdiden teşekkürler yardımlar için.

arkadaşlar bu konuda bilgisi olan kimse yokmu modların maple herhangi bir ilgisi olurmu römorklar bu yüzden satın alınmıyo olabilirmi lütfen yardım.

stralis_430 link=topic=29166.msg245327#msg245327 date=1264610493' Alıntı:
benim hemen hemen bütün eklediğim römorklarda aynı sorun var sadece fligel gigant satın alınıyor ayrıca dorselerdede aynı sorun. yanlıs bişeymi yapıyoruz acaba. şimdiden teşekkürler yardımlar için.

Aynı şekilde; ama ben gold yamasını yüklediğim için gerekçe olarak ona bağlıyorum..

arkadaşım onunla alkası varmış gerçekten gold yamalarını sildim yani oyunu yeniden yükledim şimdi bütün romorklar dorseler satın alınıyo. saol bilgi için.