Çiftçi televizyonuna kavuştu

TwN61qob.jpg

Türkiye'nin ilk ve tek 'tarım ve hayvancılık' kanalı olan Toprak TV,RTÜK'ten aldığı lisansla yeniden yayınlarına başladı
Daha önce yurt dışı lisansına ilişkin sorunlar yaşayan Toprak TV bir süre uydudan kaybolmuştu.

Uydu ve D-Smart'tan izlenebilen Toprak TV, tarım ve hayvancılığa ilişkin 'özgün' programlarıyla dikkat çekiyordu.

Toprak TV Genel Müdürü Mehmet ÖZTÜRK 'Toprak TV'nin RTÜK lisansıyla yeniden yayına başlamasına hem kendileirnin hem de çiftçilerin çok sevindiğini' kaydetti.

Toprak TV'nin frekans değerleri şöyle: Frekans 12130, Polarizasyon Vertical, Symbol Rate 27500, Fec 5/6, Türksat 2a.

Ynt: TOPRAK TV

Sürekli aynı yayınları gosterıyorlar yaklasık ıkı yıldır hemen hergun ızlıyorum sıkı takıpcısıyım ama hep aynı hep aynı bıde bazı konuları cok abartıyorlar fazla ınandırıcı gelmıyor ben daha cok tarla ekıpmanları traktor bakımı gıbı yayınları daha faydalı buluyorum bıde fuara goruntulerı guzel ama dıgerlerı hep reklam benım toprak tv den daha once sıtedede yorum yapmıstım ıstedıgım sey su traktor ve tarla ekıpmanlarının detaylı tanıtımları marka ve model tanıtımları ayrıca 0 _100 traktor tanıtım programı gıbı seyler ıstemıstım hatta arkadsın bıurısıde 0_40 arası olsun demıstı ne bıleyım işte bız cıftcıler ıcın daha verımlı ve reklam kokmayan prıgramlar yayınlamalılar bence ok-*-s

evet.bir markanın sulu gübresini tam bir saat öve öve bitremiyor.bu işi yapabilmesi için ekranın kenarında ' ' bu bir reklamdır. ' ' yazması lazım yazmıyorlar.halkı yönlendiriyorlar.birilerinin değirmenine su taşıyorlar yani.eğitimle reklamı karıştırıyorlar.RTÜK bu işe bir el atmalı bence.haksız rekabet doğuyor.

bende aklıma geldikçe bakıyorum ama hep aynı ve genelde bahçeçilik üzerine yayın yapıolar... bende tarım ekipmanları tanıtımı ve özelliklerini anlatan üreticiyi bilgilendirecek programlar olmasını isterim...
ali abi sana kesinlikle katılıyorum... resmen reklam yapıyorlar..