...:::LANDİNİ LEGEND 125 13LÜ ÇİZELİ PARÇALADI :D :::...

ARKADAN Bİ RESM

ÖNDEN

YARIM CIKMIŞ K.BAKMAYIN

ÖNDEN

ARKADAŞLAR DÜN SAABAH TARLAYA GİEDERKEN ÇİZEL BÖLEYDİ

geldik böle oıldu ;D ;D sürüdğümüz yere toprak cektirdik kamyonlar tepeledi cok sertti pimleri kıırıp durdu en sonunda pim kalmadı arka takım dan 1 bacak kaldı tarla btmedn geldik yoksa şase eleckdi galiba bi kaç bacak da eğildi at-*-*

Ynt: ...:::LANDİNİ LEGEND 125 13LÜ ÇİZELİ PARÇALADI :D :::...

ağır abi link=topic=3490.msg35646#msg35646 date=1210941294' Alıntı:
kesın baban şöyle seslenmiştir oğlum bir gün olsunda şu aletı kırmadan yarmadan gel zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
yok daha görmedi amcamla gittim trlaya...babm tarlaya geldi sora köye gttmde baktım yok...bnm bi suçum yokki tarla sert :D

konyaligencciftci link=topic=3490.msg35881#msg35881 date=1210972337' Alıntı:
Güzel resimler Akgül resimlerden tarlanın sertliği anlaşılıyo büyük tezekler kalkmış tarladan .....
walla ahmet çizel o kdaar batıyo düşün hidrolin sounu indiriyom batmıyo gerri gidiyom sürdüğüm yeri bi daha sürm diyom gene batmıyo zaten tesviye olcak onn için böle sürddk tesviye olup sulandıktan sora dip patlatan cekecem

memcoscagatay link=topic=3490.msg36102#msg36102 date=1211048603' Alıntı:
akgul senin şahse dedigin bu ftolarmi bunların neresi shse bi o patlatmanın vidaları kırılmışş.bacaklarıda sökmusunuz ole cekmişşin ftları
kim nerde şase dedi....ben 3lüde dedm videolara gir bak ewet vidalr kjırıldı ama kırılmadan önce 1 2 bacak eğidi yarın gel köye gösterim...