KUBOTA KARDA OTOBÜS CEKİYO

Ynt: KUBOTA KARDA OTOBÜS CEKİYO

m9000 u takas olmazsa 65 bırakıyor konya bayisi
ama servisine sordum parca flb sorunmu dıye 3 ayda mazot fıltresı gelmedı bende servısı bıraktım bugun ıtıbarı ıle dedı

manas link=topic=29333.msg251612#msg251612 date=1266010042' Alıntı:
m9000 u takas olmazsa 65 bırakıyor konya bayisi
ama servisine sordum parca flb sorunmu dıye 3 ayda mazot fıltresı gelmedı bende servısı bıraktım bugun ıtıbarı ıle dedı

valla ben bizzat mahrubeni yetkilileriyle konustum herturlu destegi sağlarız diyorlar ve parca gerekirse elimizdeki motorlardan söker veririz diyorlar herseyine kefiliz diyorlar.. bilmiyorum ben bi aksilik cıkmassa fiyatta da anlaşırsak alacagım.. kullanan en az 10 kişi ile konustum kimse olumsuz bişey demedi herkes çok memnun.. adanada 398mf si olan biriyle konustum bide kubota me9000 almış diyor hem çekişte hemde yakıtta kubota daha iyi fakat ikinci eli yok tek sorun o..
bitane 286g kullanıcısıyla konustum oda deneme traktörunu 2 gun kullanmış harika diyordu hatta bende almayı düşünüyorum diyordu ikinci eli düşündürüyor yoksa yakıtı 286gold dan daha azdı ve çok hoş traktördu dedi.. daha bi çok kullanıcıyla konustum.. hemsi bu yönde bilgi verdi.. tm120 nın pullugunu takıp sürüm yapan olmuş ve cok iyi cektigini kesinlikle bogulma olmadıgını dedi.. ve yoldada cok hızlı oldugunu.. 2.5 dönumde 3 litre yakıtının oldugunu tm120 nınse aynı toprakta 4litre yaktıgını söyledi.. ve söyleyende tm120 nın sahibi..
ve traktörun ön dingili diger çiftçekerler gibi bakım istemiyor ve kırımı çok yüksek.. intercooller olması ve shutle levyede cabası.. bu fiyata böle traktör bulmak zor..sonucta japon kalitesi...

yedek parça konusunda, her türlü destek sağlarız güzelde, parçca gerekirse elimizdeki traktörden söker Veririz demesi çok komik gerçekten sen inaniyor musun bunaa :))))
her zmanki tüccar ayakları, ama araştırmaların güzelde bence Sen kendinn at bitane Dene :) Derim benn, kendi gözünle dene bakalım Gerçekten öyle mi, biz almadan erkuntu 700 Gr yakıyor diyorlardi:D

wan7ed link=topic=29333.msg251702#msg251702 date=1266059220' Alıntı:
yedek parça konusunda, her türlü destek sağlarız güzelde, parçca gerekirse elimizdeki traktörden söker Veririz demesi çok komik gerçekten sen inaniyor musun bunaa :))))
her zmanki tüccar ayakları, ama araştırmaların güzelde bence Sen kendinn at bitane Dene :) Derim benn, kendi gözünle dene bakalım Gerçekten öyle mi, biz almadan erkuntu 700 Gr yakıyor diyorlardi:D

kardeş bilmiyorum ben direk pazarlama muduruyle görüştüm ve adamlar sonuna kadar arkasındayız kesinlikle mahcup etmeyiz diyor zaten yeni marka tutulabilmeleri için mecburlar parca sorunu yaşmamak zorundalar bu yüzden gerekirse biz direk stoktaki traktörden söker veririz dedi ve hiç bi markada bunu yapmaz diye ekledi.. direk japonlar var zaten istanbulda.. ben kullandım ama yolda kullandım traktörü acıkcası yolda kullanımı cok keyifli ve hoştu gaz yemesi ivmelenmesi süperdi.. tarlada çok övuyolar yani bi kişi aksi bişey demedi .. deneme traktöru nerede şuan bilmiyorum ama kullancagız tabiki..

hmm anladım, haklısın mallarını satmak için ilk başta öyle Derler önemli olan sonrasıı :)
sen erkunt 2wd sattın mı ? 700 saatte erkunt 4wd 2009 model mavi, 42 milyara galeri aldı ..

senn vaz geçtin sanırım erkunttan .. Ama araştırman güzell, hangisi en iyiyisiye onu kullanmak isterr herkes tabe

wan7ed link=topic=29333.msg251712#msg251712 date=1266063600' Alıntı:
hmm anladım, haklısın mallarını satmak için ilk başta öyle Derler önemli olan sonrasıı :)
sen erkunt 2wd sattın mı ? 700 saatte erkunt 4wd 2009 model mavi, 42 milyara galeri aldı ..

senn vaz geçtin sanırım erkunttan .. Ama araştırman güzell, hangisi en iyiyisiye onu kullanmak isterr herkes tabe

aslında bu olmassa yine erkunt alacagım.. erkunt tan memnundum zaten. erkunt 2wd diye sattım zaten.

aslında yrli uretımı tercıh etmeyen uzakdogunun seckın markalarını tercıh ederlerse kubota japon,ls gkore,kıotı guney kore gıbı avrupa uretıcılerı ne yaparlar acaba
ben kubotayı ınceledım kabın dar fln dıyor arkadaşlar ama bence gayet uygun ıcıne adam koyupda tasımayacama gore olsun sade 6 ılerı vıtes ama servıs sıkıntısı var bayı bana konyanın meshur ustalarından eskı mf servısının servısını aldıgını soyledı adamı tanıdıgımdan vardım yanına hadı dese alacam yanı
ama ben gun ıtıbarı ıle bıraktım case servısını aldımdedı nedenı parca var derler yok dıyor arasdırdım parca hakkaten sıkıntılı ama case traktor basına 100 lıra verıyormus kubota 55 yanı servısın lafını da yanlı buldum

arkadaşlar bizde 4 ay önce bu videodaki traktorü aldık gecenlerde yetkili satıcısyla konstum bu servis olayını sordum yakın bi tarihte gezici servis aracıyla satılan traktorleri bizzat yerinde teknik bakımını 3 ayda bir dolasarak kullanıcılara ulasmayı planladıklarını söylediler şüphe duyacak ben herhangi bi sorun olmadıgını düşünüyorum çünkü bunun satıcısı temsa bayisi bu size bi güven verir herhalde almak için kuşku duyan arkadaşlar var isterseler biraz daha kıyaslama yapıp piyasadaki traktör fiyatlarını göz önünde bulundurarak ona göre karar vermelerini isterim çünkü bu fiyatlarda bu traktörler bulunucagını zannetmiyorum başta japon kalitesi farkı da bu kullanıcı olmama rağmen ben gerçekten çok memenunum hem yakıt konusunda hemde çekiş konusunda bide pratiklik bakımında önemli bi traktör açıkçası.test traktörünü kullandıktan sonra eminimki bu traktör hakkında şüphelerinizin kalmayacağına emin olabilirim...

arkadaşlar merhaba ben kubotayı enine boyuna değerlendirdim.bu traktörler konteynırla sakaryaya yarı monte vaziyette geliyor ve sakarya temsa ' da toplanıp yurda dağıtılıyor.kubota dünyanın en büyük 2 traktör üreticisinden biri.traktörleri yakıt tüketimi,dayanıklılık,teknik donanım olarak kıyaslayabileceğiniz tek marka var oda fent.hidrolik kaldırma kapasitesi,direksiyon turu (manevra be-speed ' le yapılırsa toprakta arka tekerleği sabitleyip etrafında dönebiliyor)yakıt ekonomisi ağırlıklarının düşük olmasından dolayı çok fazla (ön difransiyel kilidinden dolayı hafif olmaları çekişi düşürmüyor)fiyatları çok düşük.