Yamalar Nasıl Yükleniyor?

İndirdiğimiz yamanın Winrar ' lı olduğunu varsayıyoruz. Yamamız masaüstünde, çift tıklayarak açıyoruz.

Karşımıza çeşitli dosyalar ve bir tanede klasör çıkıyor. Klasörle şimdilik işimiz yok.

Klasör dışındaki tüm dosyaları seçiyoruz, sağ tuş yaparak 'Belirtilen Klasöre Çıkart' seçeneğine tıklıyoruz.

Karşımıza çıkan sayfada SimTractor ' un yüklü olduğu klasörü buluyoruz. Genellikle Program Files ' teki 'SimTrator 3.5' klasörüdür. Klasörü seçip 'Tamam' butonuna basıyoruz. Aşağıdaki resimde de altı çizili bölgelere bakarsanız daha iyi anlaşılır.

İşimizin yarısı bitti, şimdi yamamızın içini tekrar açıyoruz.

Bu sefer işimiz Machines klasörü ile. Klasörün içine giriyoruz.

Machines klasörünün içindekileri seçiyoruz, sağ tuş yaparak 'Belirtilen Klasöre Çıkart' seçeneğine tıklıyoruz.

Karşımıza çıkan sayfada SimTractor ' un yüklü olduğu klasörü buluyoruz. İçinde 'Machines' ismindeki klasör vardır. Klasörü seçip 'Tamam' butonuna basıyoruz. Aşağıdaki resimde de altı çizili bölgelere bakarsanız daha iyi anlaşılır.

Yukarıda anlatıldığı gibi yaparsanız yamanız sorunsuz bir şekilde yüklenmiş olur. Resimlerin daha net görünmesi için üzerine tıklayınız. Anlaşılmayan durumları burada sorabilirsiniz.

Yamanın yüklenmesini anlatan bir de videomuz vardır, yararlı olması dileğiyle...

http://www.youtube.com/watch?v=w0eQSjBGEcY

Ynt: Yamalar Nasıl Yükleniyor?

indiriyom winrar lı iniyi açıyom winrarı içinden NOT DEFTERİ çıkıyo.machinese falan atıyom olmuyo oyunda atmadığım yer kalmadı bana bi yardım edinde bende yapayım öteki arkadaşlar yapıyolar ama ben yapamadım bi çaresini buluver ver abi yardım et şimdiden teşekkür ederim sağol.

Yapamıcak ne var bunda arkadaşım.Biz de yukarıdaki uygulamayı yaptık.Amacımıza ulaştık.Sen nasıl yapamıyorsun ben onu anlamadım.