JD 9660-Multi Biçer

xc2nua.png
10gn41k.png

Tanımlanan Ürünler Aşağıdaki gibidir.

wheat barley cotton rape maize grass betterave cauliflower peas yellow beans green beans green wheat carrots luzerna maizev2 poppy nad oat pea potato rice cabbage soybean spinach sugarbeet sugarcane sunflower white cabbage kale cow milk forest

maizev2 haşhaş nad yulaf bezelye patates pirinç soya fasulyesi lahana ıspanak şeker pancarı şeker kamışı ayçiçeği beyaz lahana lahana inek sütü orman luzerna buğday arpa pamuk tecavüz mısır çim betterave karnabahar bezelye sarı fasulye yeşil fasulye yeşil buğday havuç

http://www.2shared.com/file/11081186/9393e0f1/JD_9660.html

o0thzt.png

Arkadaşlar!bir noktayı atladım ..Hepinizden özür dilerim rar'dan klasörleri çıkardığınız zaman;

Biçerin ''John deeere WTS 9660'' olan adını ''JD_9660'' olarak değiştirin..(tırnak işaretleri olmadan)

Tablanın ''Jd-heder'' olan adınıda''JD600R'' olarak değiştirin..Aksi takdirde oyun siyah ekran hatası veriyor..Tekrar özür dilerim hepinizden

Ynt: JD 9660-Multi Biçer

slm.arkadaş diğer konularda okudum yazıları büyük harfle yazarsak saygısısızlık ve yüksek sesle konuşma anlamına geliyormuş
böyle anladıysanız özür dilerimİ:d

benmi bir hata yapıyorum nasıl yaptıysam bir türlü markette görünmüyor her iki şekildede yaptım ancak oyunda yine yok yine yokkk görünmüyor böyle bir biçere de okadar ihtiyacım varki anlatamam sizde nasıl çalışıyor

birisi cevap verebilirmi acaba arkadaşlar ne şekilde ttıysam yine olmadı moddaki tüm jd leri çıkarttım attım belki sorun ondandır diye ama yine yok markette gözükmüyor bana bu tür bir biçer lazım acil tarafından

+1 bende katılıyorum yeni harita indirdim biçecek ekipman yok

bide bu ayçiçegini tablaya nasıl tanıtabiliriz bi kaç tane ayçiçegi tablası indirdim ama biçmiyorlar

tşk.ler