Karışık Resimler...

Ynt: Karışık Resimler...

güzel resimler mustafa
jd ye o tekerlekler yakışmıyor dublex teker olsa daha güzel olur
kabininde volvo yazan motor valtramı yoksa hattatmı
valtra kabine kendi damgasını basıyor genelde şimdi volvoyla ortakmı üretiyor yoksa
110-90 da süper duruyo

: Karışık Resimler...

arkadaslar hrekese meraba artık yorum yazmayı orendımm -*-*bndede 6400le a95 yan yana fotolar var sıteye gondermek ısteyen varsa yolluyum bu arada valtra guzel ama cok yakıo bızm komsu aldı 6400 mazotu bı yandan koyuyoz bı yandan bosaltıo dıo 80-66 ıkıye katlıomus yoldaa bu arada hattatı uzanlarmı

: : Karışık Resimler...

salih link=topic=315.msg2254#msg2254 date=1198523029' Alıntı:
arkadaslar hrekese meraba artık yorum yazmayı orendımm -*-*bndede 6400le a95 yan yana fotolar var sıteye gondermek ısteyen varsa yolluyum bu arada valtra guzel ama cok yakıo bızm komsu aldı 6400 mazotu bı yandan koyuyoz bı yandan bosaltıo dıo 80-66 ıkıye katlıomus yoldaa bu arada hattatı uzanlarmı
yok hattatı bilmiyormusun hemayı oluşturan 4 kardeşten biri hemanın h si hattatında h si muhaa*-*-

tamam hemayı bılilıon 4 kardesler ama hepsı ayrıldı hemayıda satıolar dıe bılıom ayrıca hema adını 4 kardesın bas harfınden alıo bu hema dunyaya ıs yapıodu adamlaradete para basıodu ama nıe kapattını bı turlu cozemedım herkes bısı dıo

: : Karışık Resimler...

salih link=topic=315.msg2494#msg2494 date=1198760733' Alıntı:
tamam hemayı bılilıon 4 kardesler ama hepsı ayrıldı hemayıda satıolar dıe bılıom ayrıca hema adını 4 kardesın bas harfınden alıo bu hema dunyaya ıs yapıodu adamlaradete para basıodu ama nıe kapattını bı turlu cozemedım herkes bısı dıo
hema vergi borcunda türkiyede ilk 6. sırada bizim burdakinin haricinde istanbulda bitane daha war oda diğer bi kardeşin onun işi gayet iyiymiş hemanın bir işçiye en aşşa 10 milyar borcu war antalyada tatil köyleri falan war ama borçlarını ödemiyor o mal warlığı hema kapandı diyorlar ama hema sadece isim değiştirdi şimdiki ismi AÇA 2008 yılında tekrar isim değiştircekmiş

hema vergi borcunda türkiyede ilk 6. sırada bizim burdakinin haricinde istanbulda bitane daha war oda diğer bi kardeşin onun işi gayet iyiymiş hemanın bir işçiye en aşşa 10 milyar borcu war antalyada tatil köyleri falan war ama borçlarını ödemiyor o mal warlığı hema kapandı diyorlar ama hema sadece isim değiştirdi şimdiki ismi AÇA 2008 yılında tekrar isim değiştircekmiş

Bilgi için tşk. edr. Kardeşim. Daha yeni duyuyorum vallahi.

ARKADAŞLAR BANİM BABAM POLATLIDAKİ HEMADA ÇALIŞIYORDU PARALARINI VERMEDİLER ŞİMDİ TEKİRDAĞ DAKİ FABRİKAYA GİRDİ SALİHİN DEDİĞİ GİBİ BURDAKİ FABRİKADA ÇOK AZ ÇALIŞAN VAR ŞİMDİ BABAM VE ARKADAŞLARINA PARALARINI VERMEYİNCE ONLARDA 5 KİŞİ TEKİRDAĞDA EV TUTTULAR ŞİMDİ ORADA ÇALIŞIYOLAR BABAM ORADA KAÇ SENE ÇALIŞTI AMA PARALARINI VERMEDİLER SALİHİN DEDİKLERİ DOĞRU ADAMIN OTELİ FİLAN VAR FABRİKA BATTI ŞİMDİDE ADII DEĞŞTİRDİLER Bİ ELİME EÇSE ONLAR BEN YAPACAKLARIMI BİLİRİMDE