Tieflader-Malzeme taşımak için Dorse

n65p8g.jpg

http://uploaded.to/file/fjgskz

Ynt: Tieflader-Malzeme taşımak için Dorse

ben bu dorseye CatLexion600RC biçeri, oyunda ilk çıkan sarı biçeri, scorpionu, forklifti yüklemeye çalıştım olmadı hatam nedir?
Bu Dorseye CatLexion600RC ve tablası (CatLexion600RKCutter20m) konulacak gibi bir extrasını yapma şansınız var mı? tablala, biçer arasında belden kırma özelliği verilebilir malum çok uzun?

Birde mevcut yamanı scorpion ve forklift, traktör ve biiçerlerin kolay yüklnemis sağlanabilirse çok sevinirim. ben firmanın önündeki asfalta aynaştığım halde yükleyemedim

çekici (volvo) den mi dorseden mi kaynaklandı bilmiyorum ama, dorsenin en ucuna (çekicinin dönerinin takıldığı yerin üstü) Scorpion ile forklift uçları koyuyorum çekicinin arka tekerlerine düşüyor neden acaba?

asr1982 link=topic=29463.msg248888#msg248888 date=1265413940' Alıntı:
ben bu dorseye CatLexion600RC biçeri, oyunda ilk çıkan sarı biçeri, scorpionu, forklifti yüklemeye çalıştım olmadı hatam nedir?
Bu Dorseye CatLexion600RC ve tablası (CatLexion600RKCutter20m) konulacak gibi bir extrasını yapma şansınız var mı? tablala, biçer arasında belden kırma özelliği verilebilir malum çok uzun?

Birde mevcut yamanı scorpion ve forklift, traktör ve biiçerlerin kolay yüklnemis sağlanabilirse çok sevinirim. ben firmanın önündeki asfalta aynaştığım halde yükleyemedim

çekici (volvo) den mi dorseden mi kaynaklandı bilmiyorum ama, dorsenin en ucuna (çekicinin dönerinin takıldığı yerin üstü) Scorpion ile forklift uçları koyuyorum çekicinin arka tekerlerine düşüyor neden acaba?
[
asr1982 link=topic=29463.msg248888#msg248888 date=1265413940' Alıntı:

/quote]

Dorse Bir tabla ve biçer yüklenmesi özelliğiyle yapılmış..Daha fazla ekipman yüklemek malzemenin dorse üzerinden düşmesine neden olur.

5ocsv8.png
1pb6fp.png

ilgin için teşekkür ederim, ancak ben tekerlekli araçların hespini bir kerede yükledim demedim,,,, bunları yüklmeyei denedim ama bir türlü yükleyemedim.... rampaları birleştirirp tek geniş bir rampa ya da ortaay bir tane daha rampa ekleme şansın varmı.... dorse üstünede koruyucu bariyer yaparmısın? forklift malzemeleri için çok faydalı olacağını düşünüyorum.

birde Hangi çekiiciyi kullanıyorsun... ben volvo yüklmeyi denedim camları yok hoşuma gitmedi

benimde uzun araştırma sonucu bulabildigim en büyük tasıma dorsesi bu arkadasında belirttiği gibi malzeme taşıma bölümü kaldırılıp 2 tane biçer taşıyabilir hale getirilebilir ve belden kırmalı özellik verilebilirse mükemmel olur. zaten en kötü ihtimal bi yerlerden belden kırmalı bisiyler bulup editleyip taşıma dorsesi haline getiricem.