Satılık Masaüstü Bilgisayar.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ürünler sorunsuz çalışmaktadır..sistemi kuralı yaklaşık 3-4 ay oluyor...Hiç bir sorun yaşamadım ve sizdede sorun yaratmayacağına eminim..işlemci stok fan ile 20 ile 27 derece arası oyunlarda max 36 gördüm..Thermaltake V1 ile masaüstü 10 ile 15 derce arası oyunlarda max 27 gördüm...Ekran kartı masaüstü 30derece oyunlarda 38ile 45 derece arası geziyor...Anakartta bir çok özellik bulunuyor voltaj , o.c vs vs bu özellikleri kurcamaya vaktim olması..Ürünü aldığınızda sıfır makineden farkı olmaycak kozmetik olarka ve donanımsal olarak..ürünlerim üzerinde toz dahi yoktur...Zaten ürünü satın alırsanız elinize ulatığında bu kasa sıfırmı diye şaşırmayın ...
Phılıps monitör sıfırdır ufak bi arızası vardı garantiye gönderdim 2 hafta içerisine sıfırnı gönderdiler faturası ve değişim belgesi , kutus mevcuttur..Tüm Ürünlerin kutuları mevcuttur..kargoda bişey olacak diye endişelenmeyin...
Pazarlık Sünnetir ama bu fiyata pazarlık olmaz bence takas düşünmüyorum nakite ihityacım olduğundan satıyorum zaten.... ayrı ayrı satarmısınız derseniz sadece ekran kartı verebilrim.....

İletişim için : clubber_288@hotmail.com

Fiyat : 1250TL
Detaylı Bilgi ve Resim İçin: http://www.sahibinden.com/aerocool_amd_palit_pov_thermaltake_sunbeam_titan_hep-34WQQaXQQ20820014WQQpXQQdisplayitem

Ürünler kutulu ve garantilidir..ürünlerin çoğu Arena garantilidir
Anakart , Sunbeam Fanlar ve kasa Hepsibura.com dan alınmıştır...
+Anakart Orj kutusu ve full olarak gönderilecektir...
-Resimdeki İşlemci soğutucu gönderilmeyecektir. (Alınırsa Fiyat +++75TL )

Ürün Özellikleri:

İşlemci : AMD Athlon 64*2 7750 2,7Ghz 3Mb Önbellek AM2+ soket
Anakart :Asus Crosshair SLI Destekli 16x*16x çalışabilme özelliği,16gb ram destekler,6 sata girişi , soundmax ses kartı 7,1 , esata girişi , O.C Yapabilme Özelliği....
Ram: 2Gb DDR2 800Mhz Kingston
Ekran kartı : Palit 9800GT Sonic 512MB 256Bit + Titan TwinTurbo Soğutucu
HDD: Seagate 320GB 7200Rpm 16Mb NCQ
Monitör: Phılıps 190CW9FB 2ms 19 LCD Monitör (SIFIR)
Psu: Pov Black Daimond 500W PSU SLI Destekli....
Kasa: AeroCool Vx9 Pro
Klavye:Dente
Kart Okuyucu
Fanlar: Sunbeam 12cm 14db Fan 2 Adet Turuncu Ledli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...