Deutz Agrolux 50 piyasaya çıkmış.

http://www.sahsuvaroglu.com.tr/tarim/tr/Default.aspx?id=teknik&brandmodel_id=40

küçük çiftçiler için yapılan 50 hp lik model diğer deutz lar gibi zengin özellikleri yok.açıkçası baya fakir.

fiyatı ise 28 000 lira imiş..

vites sayısı azaltılmış. 8+2

kuyruk mili tek devirli.

motoru 47 hp 174 nm tork üretiyor. bu şekilde nh tt50 sinden daha güçsüz bir traktör.(50 hp 190 nm tork)

Ynt: Deutz Agrolux 50 piyasaya çıkmış.

evet 70 derece dönüş açısı var.nerdeyse izinin üzerine dönecek.12+3 vites güzelde ben sürüngen kullanmıyorum.bana asıl 5 km/h ile 15 km/h arası vitesler gerekiyor.50 liğin motor gücü bana düşük geldi açıkçası.birde çift devirli kuyruk mili traktörlerde standart olmak üzere.sıfır traktör alan artık bu opsiyonu gözden kaçırmamalı...

ali_kockaya link=topic=29691.msg250810#msg250810 date=1265821078' Alıntı:
evet 70 derece dönüş açısı var.nerdeyse izinin üzerine dönecek.12+3 vites güzelde ben sürüngen kullanmıyorum.bana asıl 5 km/h ile 15 km/h arası vitesler gerekiyor.50 liğin motor gücü bana düşük geldi açıkçası.birde çift devirli kuyruk mili traktörlerde standart olmak üzere.sıfır traktör alan artık bu opsiyonu gözden kaçırmamalı...
bence vites sayısı o kadar önemli deil ne gereği var bence takviye bile kullanmıyorum ben..yani o kadar çok vitese ihtiyaç yok.50 lik ufak ama 70 lik güzel bence...

bag bahçe tarla işlerinde 3 silindir olacaksa.erkunt olmalı.bunun dışındaki 3 silindirler hava ile civa.kısmen de 288 gold.başka hiç bir model tat vermez kimse de umdugunu bulamaz.kesin ve kati söylüyorum.