bulgurlukta tarımım geldiği en son nokta tümosan valtra kapışması yeni

Ynt: bulgurlukta tarımım geldiği en son nokta tümosan valtra kapışması yeni

arkadaşlar aslında ben bu kapışmaları pek tasvip etmiyorum. insan kendi malına niye zarar vermek istesin ki.?ya çabuk gaza gelen bir milletiz ya da herkesin gözünde kahraman olma gibi bir egomuz var.? sizce....
enaz 8000 bin liralık masrafı vardır şimdi..

abi 90 nı 2 hafta önce satmıştık,valtracı zorla gelmiş çekiştirecez diye,bizim tümocu yok dese de valtracı zorlatmış,valtrada baya zarar varmış şimdi ereğli bu videoyu konuşuyor:)videoyu çeken elemanlarada bu hafta 95-80dt verdik... videoyu çeken elemandan istemiştim videoyu ama benden önce sen bulmuşun.paylaşım için teşekkürler...

filozof link=topic=29703.msg250149#msg250149 date=1265708264' Alıntı:
arkadaşlar aslında ben bu kapışmaları pek tasvip etmiyorum. insan kendi malına niye zarar vermek istesin ki.?ya çabuk gaza gelen bir milletiz ya da herkesin gözünde kahraman olma gibi bir egomuz var.? sizce....
enaz 8000 bin liralık masrafı vardır şimdi..
topram eline saglıkta istersen o videyo indirebilirim msn göndereyim düzelt istersen güzel paylaşım yaw valtranın önü kopmuş 2 inci izlemede farkına vardım yok yere başınıza ne işler aşmısınız

tarımın geleceği parlak gıdıyor gelınen nokta guzel :D bol zararlı bı kapısma olmus valtra pert olmuş )))

Ne oluyo videonun sonunda valtra ikiye mi bölündü yoksa ben mi yanlış gördüm çekişme anında orda olanlardan izlenimlerini bekliyorum.Süper video paylaşım için tşk

ranger link=topic=29703.msg250258#msg250258 date=1265720740' Alıntı:
Ne oluyo videonun sonunda valtra ikiye mi bölündü yoksa ben mi yanlış gördüm çekişme anında orda olanlardan izlenimlerini bekliyorum.Süper video paylaşım için tşk
evt yanlış görmedin valtra ne var ne yok dağıtmış,ben orada değildim ama anlatılanlardan duyduğuma göre baya bi zarar varmış valtrada,neticede yazık olmuş...duyduğuma göre valtracı traktörünü yaptırınca tekrar çekiştirecem diyormuş :)

nt@hmet link=topic=29703.msg250261#msg250261 date=1265721008' Alıntı:
evt yanlış görmedin valtra ne var ne yok dağıtmış,ben orada değildim ama anlatılanlardan duyduğuma göre baya bi zarar varmış valtrada,neticede yazık olmuş...duyduğuma göre valtracı traktörünü yaptırınca tekrar çekiştirecem diyormuş :)
Yenilen pehlivan güreşe doymazmış diye bir söz var valtranın sahibide o hesapta yaptır yaptır dağıt. Nasıl olmuş valtra bu kadar çabuk dağılacak bi traktöre benzemiyo hor mu kullanılmış acaba

Vallah bu vidyoyu görünce ne diyeyim. Allah akıl fikir versin. Valtra ' nın sahibine geçmiş olsun. Yalnız o traktörle adam güvenip tarlaya nasıl gidiyormuş. Demekki traktörüne hiç bakmıyormuş. Çok birşeyde görmedi traktör. Bu kadar sarsmayı goble çekerkende yapar. Adam düşünsenize tarlada böyle bayırda ikiye ayrılınca ne yapar acaba?

mıllet farkında degıl ama turkun kuvvetune ne ısvecın celgı dayanır nede ıtalyanın turkun turkten baska dostu yok bak ne hale gelmıs valtra helel tumoya gecmıs olsun valtranın sahıbıne

valtra nın bloğu zıplarken kırıldı galiba.birde yolda son hız giderken kırıldığını düşün..