erkunt traktör döküm kalitesi

Ynt: erkunt traktör döküm kalitesi

çok az markanın traktörü bu hareketleri yaparak sağlam kalabilir bence. işte erkuntun kalitesi erkunt daha çok model farklı seriler falan da üretse daha çok pazar payı kazanabilir aslında. sadece 3 çeşit motor 8 farklı traktörü var

ah şu tümosancı fanatik arkadaşlar seyrediyor muki bunları.eger bir iş dogru yapılıyorsa hakkı verilmeli.sonuçta 3 silindir.bir toros taksi motoru kadar gücü olan bir traktörün yaptığı iş küçümseniyor vede art niyetlice kötüleniyor ya yazık oluyor.tümosan olsun başak olsun bunlarda çiftçinin sesine kulak vermeli.erkuntdada bir sorun şikayet varsa oda gözünün önüne bakmalı.servisinden bayisine fabrikasına her üç milli sermayemiz çiftçiyi ve şikayetleri eeleştirileri dikkate almalı.almak zorunda. ben böyle düşünüyorum.

köylü link=topic=29795.msg250923#msg250923 date=1265830607' Alıntı:
ah şu tümosancı fanatik arkadaşlar seyrediyor muki bunları.eger bir iş dogru yapılıyorsa hakkı verilmeli.sonuçta 3 silindir.bir toros taksi motoru kadar gücü olan bir traktörün yaptığı iş küçümseniyor vede art niyetlice kötüleniyor ya yazık oluyor.tümosan olsun başak olsun bunlarda çiftçinin sesine kulak vermeli.erkuntdada bir sorun şikayet varsa oda gözünün önüne bakmalı.servisinden bayisine fabrikasına her üç milli sermayemiz çiftçiyi ve şikayetleri eeleştirileri dikkate almalı.almak zorunda. ben böyle düşünüyorum.
doğru diyon kardeş

köylü link=topic=29795.msg250923#msg250923 date=1265830607' Alıntı:
Çoğu yerde haklı olabilir bu traktör.Ancak bu traktörler çok çabuk hararet yapıyor.o yüzden kimsenin işine gelmiyor.Dikkat ettiysen sıcak bölgelerde Tümosan ve Fiat yoğunluktadır.Bu markaların soğutma sistemi diğerlerinden çok farklı!

manisada temmuzun göbeğinde harıl harıl balya yapan bir makina nasıl olurda hararet yapıyor denir anlamadımki
gergedan_09 link=topic=29795.msg250948#msg250948 date=1265832940' Alıntı:
Çoğu yerde haklı olabilir bu traktör.Ancak bu traktörler çok çabuk hararet yapıyor.o yüzden kimsenin işine gelmiyor.Dikkat ettiysen sıcak bölgelerde Tümosan ve Fiat yoğunluktadır.Bu markaların soğutma sistemi diğerlerinden çok farklı!

Güzel paylaşım. Erkunt bu yeni jenerasyon traktörleri ile pazarda büyük bir atılım gerçekleştirdi. Toprak TV ' de İzmir fuarıydı sanırım orada satış müdürüne soru yönelttilerdi. İlerideki yenilikler ne olacak diye. Daha büyük bir Erkunt traktör üzerinde çalışıyoruz dedi. Sanırım ilerliyen zamanlarda 90-100 Hp gücüne sahip Erkunt ' lar göreceğiz.