new holland türk üretimleri ile avrupa uretimleri arasındaki fark nedir yardım

new hollandın türk serilerimi daha iyi avrupa serisimii

• Kullanılan toplam oy
    56

arkadaslar türk üretimi ile avrupa üretimi arasındaki fark nedir avrupadaki ile türkiyedeki aynı beygirlik bir motorun hem cekiş bakımından hem yakıt bakımından fark ne hangisini önerirsiniz birde türklerin arka tekerlerinin baglantı yerinde bir ciger var bu cigerin görevi nedir yardımlarınızı bekliyorum

Ynt: new holland türk üretimleri ile avrupa uretimleri arasındaki fark nedir yardım

konfor ve özellik bakımından teknoloji bakımından daglar kadar fark var hatta aralarında coguzaman isminden baska baglantı bulmak bile zor.. avrupa serileri kesinlikle çok özellikli ve daha konforlu daha sağlam..

Ynt: new holland türk üretimleri ile avrupa uretimleri arasındaki fark nedir yardım

abisi yerlilerde de guzel motor war ama hepsi aynı aralarında pek fark yok :) ama avrupalarda daha teferruatlı daha ii ;) mesle td95 nasıl bence pek iideil birazda hantal ama TL90 nasıl ;) daha seri ve + seçenekli;)

evet hepsini anladım da new hollad ın türk erilerinin arka tekere baglantı yerinde bi ciger var avrupada yok onun sebebi nedirr onu bir ögrenebilirmiyim yakın sürede cigerin resimlerini koyabilirim

cer dişlisi olayı şöyle çogu traktörde vardır bazılarında şanzuman içindedir avrupa serilerinde ölediye biliyorum turkiyede üretilenlerde ise şanzumanla tekerlek baglantısı arasına konulmuş. traktörde agırlık merkezini ve momentin daha iyi ayarlanması için konulmuştur sanırım.. cer dişlisine sadece bakaraka traktöru degerlendirilemez kanımca tum şanzumana bakmak lazım.

şu meseleye gelelim benim kadar kimse paranın içerde kalmasını turk malının satmasını istemiyordur.. fakat bilinclenmek lazım tum ital markalar en basit modellerini burda uretiyor neden daha teknolojik ve guzel olanını burada uretmiyorlar.. mf ye bakın örnegin yıllardır 30 yıllık şanzumanla üretim yaptı boyayıp boyayıp sattı turk çifçisine.. nh de öle td serisinin 20yıllık 66 serisinden ne farkı var turbo dışında.. avrupadaysa hergun yeni bi model çıkarıyorlar.. artık şunu bilmeliler turk çifçiside en iyisini istiyor araştırıyor karşılaştırıyor talep ediyor.. burda üretsinler t4000 serisini görun bakın nasıl övuyoruz.. şimdi td serisini överek hiç bişey kazanamayız çifçinin hali ortada. herkes verecegi paraya degen traktör alsın istiyorum.. turkiyede üretim yapacak markalarda ona göre üretim yapsın..