lütfen yardım

arkadaslar yardım lutfen ls2009 oyununa yenı basladım ama sızın yolladıgınız yamaları yukluyorum ama hıc bırı cıkmıyo satın alma bolumunde p tusunda yani nasıl yapmam lazım gold mu olması lazım yamaların calısması ıcın yardımm

Ynt: lütfen yardım

ln ilk önce indir cen yamaları sonra belgelerime gircan dahasonra my games olcak orda onada gircen son faming simelatör cıkıo ona giriosun sonra orda mods var hileleri oraya atıcan olcak bitçek

Ynt: lütfen yardım

arkadaşım indirdiğiniz yamalar zip. dosyasıdır onları Winrar ' la açıp bir dosyaya atacaksınız dire indirdiğiniz gibi atarsanız olmaz once rar.dan cıkarıp (bir klasore) Belgelerim/My Games/Farming Simulator 2009/Mods içine atın o zmn olur oyunda p ye basın alın ;)

subasılı96 link=topic=29843.msg251293#msg251293 date=1265917785' Alıntı:
ln ilk önce indir cen yamaları sonra belgelerime gircan dahasonra my games olcak orda onada gircen son faming simelatör cıkıo ona giriosun sonra orda mods var hileleri oraya atıcan olcak bitçek

arkadasım once güzel yazmayı becer sonra yaz 'lan lı lun lu konusma saygılı ol biraz' lutfen konusmalarımıza biraz dikkat edelim