fendt türk biçer bütün ürünlere uyarlı 36 ürüne uyarlı

Ynt: fendt türk biçer bütün ürünlere uyarlı 36 ürüne uyarlı

daha açıklayıcı olabilir misiniz?ikiside aynı boyutta ve aynı dosya galiba indirdim bi fark yok dosyalarda daha denemedim aksam deneyeceğim

hasanerbakan42
Bende aynısını yaptım ama bende şöyle bir sorun var buğday biçerken tarlanın sonuna yani sınıra geldiğinde sınırda şu çiçek gibi bir ot varya adını bilmiyorum onuda biçiyor biçerdeki buğday sıfırlanıyor çiçek biçiyor.Dönüyor buğday tarlasına bu sefer çiçek gibi şey adı herneyse o sıfırlanıyor tekrar sıfırdan buğday biçmeye başlıyor.Bunda da öyle bir sorun varmı? o çiçek gibi ürünün adı nedir bu arada çıkarayım onu öyle deneyeyim.

bak sorun tablanın uzun olmasından kaynaklanıyor dier ürünüde biçiyor ayrı bir sebepte deponun galiba %10 unun dolması lazım yoksa başka ürünleride biçebilir

tablada baya bir abartma olmuş yani biçere taktığında sağ ve solundaki iki tarlayıda biçiyor ne biçtiğinide bilmiyorsun biçer iyide tablası abartili arkadaşım normal boyutlarına indiremezmisin acaba

yarkadaşım biçer linkinde sorun var galiba görüntülemiyor indiremiyorum bi zaahmet bakiiversen pek makbule geçer şimdiden teşekkürler saolasın...