new holland ve john deere arasındaki fark

new holland mı john deere mi ?

• new holland konforlu

Kullanılan: 0 0.0%
  • john deere cok cevik

• new holland cok cevik

• john deere her yönüyle güzel bir motor

• new holland her yönüyle güzel bir motor

• Kullanılan toplam oy
    57

arkadaslar john deere ve new holland arasındaki fark nedir biraz bilgi verirmisiniz cekiş ,yakıt ,konfor ,ceviklik bakımından hangisi iyidir bilgileriiniz için şimdiden tesekürler 2 sinden birini alacam bilgilendiri n lütfen 75 bg 85 bg motorları arasında new holland mı john deremi tesekürler

Ynt: new holland ve john deere arasındaki fark

Arkdaşaım hertürlü nh ;)
çünkü Nh'nin 85 hp yada 75 hp motorlarının hepsi guzel ama jdn ın aynı serileri bence berbat heryönuyle jdnin 7000serisi olursa super :D ama ufakları beşpara etmez :D

abicim senın td 65 ayarında şimdi td80ler war güzel ama sen bilirisin... jd nin ufakları pek düzgün değil diyorlar bilmiyorum :)
turk50 link=topic=30055.msg253539#msg253539 date=1266412410' Alıntı:
evet new holland aldım cok güzel cevik td 65 bide 85 beygir almayı düsünuyom johndeere al dedilerde ondan sordumm new holland alayımm deyilmii

tabiki de nh al ok-*-s
john deere de neymiş noo*-*-
birde 5040 *098*-
john deere :S duva*-*0
nh ci olarak tavsiyemi dikkate al ama yinede tercih sana kalmış nede olsa para senin anlş-*s

arkadaslar t5040 almayı düsünüom kullanan varsa nasıl biir motor biraz bilgiverin yakıtı nasıl cekişi nasılll t5040 hakkında bilgileriniz için cok tesekür ederim

case jx80 den ne farkı var ? td80 nın ?? sırf ismi case diyem acaba 2 yıldır turkiyede tutulmadı 2 yıl sonra nh damgası yiyince super oldu ilginç.. işte marka olmak böyle olsa hele benim miletime karşı bidefa akılda yer edindin mi bitti artık ne istersen satarsın.. td80 guzel ama yani case jx 80 daha guzel di şimdiye kadar neden tutulmadı ilginç..

benim bu konu ile ilgili fikrim jd5820 süper traktör..

nh link=topic=30055.msg253263#msg253263 date=1266340410' Alıntı:
Arkdaşaım hertürlü nh ;)
çünkü Nh'nin 85 hp yada 75 hp motorlarının hepsi guzel ama jdn ın aynı serileri bence berbat heryönuyle jdnin 7000serisi olursa super :D ama ufakları beşpara etmez :D
Arkadaşım.. nasıl bir yorum bu .... beş para etmez de ne demek....???? biraz konuya yönelik ve düzgün cevaplar verelim....

türkiyedeki ufak seri jhon dereler öyle yada bizim bu cevredekiler bi taneseinin motor bu hepsinden iii dediğini duymadım hele o 5403lermi ne war hep sahipleri yakınıyor.. :) HE belki yukarda fazla abartmış olabilirim :( ama ha buyukleri olur yada önceden olan eski jdler onlar iidir ama TRdeki jdler 7000 6000 serileri daha güzel bırak tarlaya git ewe ge sen o kendi surer öle yani :D :p
xq288 link=topic=30055.msg261470#msg261470 date=1268528277' Alıntı:
Arkadaşım.. nasıl bir yorum bu .... beş para etmez de ne demek....???? biraz konuya yönelik ve düzgün cevaplar verelim....

nh link=topic=30055.msg261475#msg261475 date=1268552467' Alıntı:
türkiyedeki ufak seri jhon dereler öyle yada bizim bu cevredekiler bi taneseinin motor bu hepsinden iii dediğini duymadım hele o 5403lermi ne war hep sahipleri yakınıyor.. :) HE belki yukarda fazla abartmış olabilirim :( ama ha buyukleri olur yada önceden olan eski jdler onlar iidir ama TRdeki jdler 7000 6000 serileri daha güzel bırak tarlaya git ewe ge sen o kendi surer öle yani :D :p
hepsinden iyi meselesi değil yazdığım yorum öyle bişeyki ...muadillerine bakılaraktan..en kötüsü demişsin...yazdığn 7000 ve 6000 5000 serinin bazılarına kullanmak nasip oldu .. ve hiç biri yabana atılacak seriler heleki 5000 serisi...anlaşılan fazlaca marka fanatikliği var..bu işn ticaretini yapıyorsan..bilemem ama işin içinde ticaret girerse tabi malını öveceksn bu bi gerçek biz burda son kullanıcıyız....yardım etmeliyiz...daha çok yön saptırıcı değil...