WAN7ED nikli arkadaşımıza teşekkur..

04.10.2008
4,134
195

[size=14pt]Arkadaşlar wan7ed nikli uyemiz yani degerli ahmet kardeşimize ve degerli ailesine misafir perverligi ve samimiyetleri için teşekkur ederim..
Ben traktör almak için yozgat sorguya geldim burda trakkulupten tanıstıgımız ahmet kardeşimizin buyuk ilgi ve alakası misafir perveligi , konukseverligi ayni şekilde babası ibrahim amcamızın burda bize yardım ve desteklerini gördum. bunu sizinle paylaşmak istedim evlerinde misafir ettiler ve ayşe teyzemizin nefis yemeklerini yemek nasip oldu.. cok içten,samimi ve sıcak kanlı insanlar sizlerin huzurunda yardımlarından ve misafir perveklerinden dolayı teşekkur etmek istedim..
ibrahim amca ve ayşe teyzemin ellerinden öpuyorum,ahmet kardeşimede cok selamlar...
[/size]

Ynt: WAN7ED nikli arkadaşımıza teşekkur..

bir piknik veya yemek nasıl olur arkadaşlar hem tanışmış oluruz hemde cıftcı bırlıgı olusur bu sekılde...daha genıs kıtlelere hıtab ederek ornek bı olay a ımza atabılırız...

yavuz abi. yardımcı olabildeysek ne mutlu bize, ne demek her zaman Bekleriz, yaff çok güzel şeyler yazmışşın tanıştığıza tanıştığımıza memnun olduk,seni ağarlamak güzeldi :) Bemde tşk ediyorum sana herşey için ..

sami ÖZKAN link=topic=30058.msg253400#msg253400 date=1266355272' Alıntı:
arkadaş yozgat topraklarına girmişsin sorguna 30 km aydıncık a da uğrasaydın bende misafir ederdim
aradığını bulabildinmi

teşekkur ederim çok saol.. evet aradıgımı buldum :) servet 80t 2009model lux aldım ordan.