tümosan gösterge

ARKADASLAR BUGUN TARLA DOLASMAYA GITTIK BIZIM 85.80 ILE.MOTOR ALINALI 2 AY OLDU.TARLA DONUSUNDE KUYRUK MILI CALISMADIGI HALDE GOSTERGEDE CALISIYOR GOSTERDI.CIFTCEKERI KAPATTIGIMIZ HALDE GOSTERGEDE HALA CEKERDE GOSTERIYOR.YOLDA DERIN SUDAN GECTIN MECBUREN ONUN BIR ETKISI OLMUS OLABILIR MI?

Ynt: tumosan gosterge

80 90 var bende kuyruk mili lambası calışmıyor 4 ceker lamabası calışmıyor 2009 model :D ya sensörler mu derler anattarmı derler oralara taktıklar şeyler cabuk bozuluyor servis yenisi takalım dedi aman kalsın dedim ihtiyac olursa ben iyisini takarım dedim yag ve hava filitresi calışsında gerisi önemli degil

Müşirleri kalitesiz koyuyorlar.O da bir süre sonra takılı kalıyor veya hiç işlem yapmıyor..Suya girdiği zamanda kısadevreden dolayı sürekli gösterge lambaları yanıyor...El fren ve çiftçeker müşirleri bozulmuşdu bizimkinde de...

kapax link=topic=30141.msg254937#msg254937 date=1266702188' Alıntı:
ARKADASLAR SU AN HER SEY NORMALE DONDU SANIRIM SUDAN DOLAYI GECICI OLARAK ETKILENDI.ALLAH HEPIMIZ KAZADAN BELADAN KORUSUN
evet arkadaşım sudan geçerken ve traktörü yıkadıktan sonra öle oluyor bazen fazla önemli bişey degil açıkçası

arkadaşlar benim 95-80 dtk de aynı sorun vardı.kendim bi çözüm ürettim ve sorunu çözdüm.fiatların vites müşirinin üstündeki toz lastiğinden taktım bütün müşirlere.ne tozda nede suda lambalar yanıyor.
resmide budur.deneyin faydası olacaktır.

çoğu traktörde olur öyle müşirleri bozuluyor sudan geçtimi fazla toz toprak bozuyor birde genellikle hep olur traktörü yıkadımı sigartalar ısnaldımı kabin cd çaları çytle fren lambaları göstergeden ışıklar çalışmaz sigortaların olduğu kısımları güzel bir lastik ile kapa bağla su toz filan geçirmesin

Chn_Ozce link=topic=30141.msg371543#msg371543 date=1301831663' Alıntı:
arkadaşlar benim 95-80 dtk de aynı sorun vardı.kendim bi çözüm ürettim ve sorunu çözdüm.fiatların vites müşirinin üstündeki toz lastiğinden taktım bütün müşirlere.ne tozda nede suda lambalar yanıyor.
resmide budur.deneyin faydası olacaktır.
arkadaşlar nasıl olmuş???