ARKADAŞLAR bu traktör neden ucuz

Ynt: ARKADAŞLAR bu traktör neden ucuz

abi lastik yok çalışma saati fazla olabilir + motor durumu kötüdür çok çalışmış fln dir 2001 model sonuçta 10 senedir çalıştıgı iş yapratmıştır ne tutturduguna satalım demişlerdir yada borç fln için ucuz verilmişte olabilir..

nh link=topic=30211.msg254789#msg254789 date=1266685808' Alıntı:
abi lastik yok çalışma saati fazla olabilir + motor durumu kötüdür çok çalışmış fln dir 2001 model sonuçta 10 senedir çalıştıgı iş yapratmıştır ne tutturduguna satalım demişlerdir yada borç fln için ucuz verilmişte olabilir..

fabrika lastikleri ise bu kadar aşıması normal...ama ikinci lastikse biraz fazla çalışmış denebilir.

Landini ' lerin ikinci elleri normalde çok düşük. Birde bu seri fazla olmayan bir seri. O yüzden pek meraklısı yoktur diye düşünüyorum. Sanırım ben bu traktörü daha öncede gördüm. Bayadır bu bayide duruyor sanırım. Satılmayınca bu paralara veriyorlardır.

arka takım cok hasarlı gıbı geldı bana.. kökleme işinde kullanılmış olabılır belkı ya da baska bır nedenı vardır bilemiyorum.. ayrıca piyasası da dusuk bu seri nin... powerfarm fln olsa ıyı gıder...

Arka tarafta sarı uyarı etiketleri bile daha duruyor.boyaları çıkmış ve haliyle küflenmiş.dediğiniz gibi acılı kullanıldığını zannetmiyorum.ama motoru bitik olabilir.o da alanın elinde patlar.galericiler satış uzmanıdır.bir galerici 20 000 e bu traktörü uzun süre satamıyorsa.bil ki bunu alan kişi 15 000 bine bile satamaz.