erkunt eskişehir tanıtım

Ynt: erkunt eskişehir tanıtım

öncelikle yorum yapan arkadaslara cok tesekkur ederim kısmet in performansı 14 inç 3 lü pulluk la çok iyi ben ilk basta biraz tereddüt ettim ama boyundan buyuk işler yapıyor :) sesi süper lambodin in calışmasına benziyo biraz serveti anlatmaya gerek yok bilen biliyo zaten

paylaşım için teşekkürler. Gerçekten erkunt çok güzel çalışıyor. inş. yabancı sermayeye karşı çalıştıklarının karşılığını alırlar. Türk insanındaki 'bizim yaptığımız traktörden hayır gelmez ne varsa avrupada düşüncesi' değişmesi lazım.

beş para etmez bunlar türkiyenin traktörleri mf fiattır bunu bilen bilir ikinci elde öldüm pahasına gidiyolar siz hiç gördünüzmü mf 135 gin aldıgınız paradan daha aşagı satacagınızı bir sene kullan git sat en azz ihtimal aldıgın fiyata verirsin bazende kar bile getirir milletin gözünü boyuyolar niye bu gözteri amaçlı motorlar iyi çekiyoda bayiden alan kişilerinki öle değil her taraf sahtekar kardeşim deneme motorları açında bi inceleyin farkı sizde görürsünüz

ilotoro link=topic=30410.msg257424#msg257424 date=1267374752' Alıntı:
beş para etmez bunlar türkiyenin traktörleri mf fiattır bunu bilen bilir ikinci elde öldüm pahasına gidiyolar siz hiç gördünüzmü mf 135 gin aldıgınız paradan daha aşagı satacagınızı bir sene kullan git sat en azz ihtimal aldıgın fiyata verirsin bazende kar bile getirir milletin gözünü boyuyolar niye bu gözteri amaçlı motorlar iyi çekiyoda bayiden alan kişilerinki öle değil her taraf sahtekar kardeşim deneme motorları açında bi inceleyin farkı sizde görürsünüz

hay aklınla bin yaşa seninle gurur duyuyoruz.sen mf 135 ten şaşma..hatta gazlı fergusondan şaşma.

sen nertde kaldın yaww 135 lık massey ben 285 s massey ferguson verıp aldım bu traktoru mf miş nh miş zaten bu zamana kadar onlar eskı tip traktor sattı konforsuz teknolojiden yoksun traktorler gecen sene tl100a nh ye 55 bin tl dedıler 2 . el 100 bın lıralık traktore sen daha 135 lık den bahsedıyorsun ben traktoru aldım eskısehir bayısı pekmezoglu tıcaret yanı mesut abi telefonla aradı eger bızımkı deneme traktorler kadar cekmezse neden traktorlerı bıze gostersınler kı ben hem 640 fiat kullandım hem mf 285 s sen bu beş para etmez dıyorsun hatta alı abının dedıgını yap tek sılındırlı traktor al hurda dan onu kullan sana yaramaz