same 60 tiger

arkadaslar bende same 60 var tek ceker gercekden harıka bır traktor td 65 aynı 8 kanat 4 lu takdık td nın arkasına vardım dayandım hemde cok rahat td den

Ynt: same 60 tiger

arkadasım gercekden same harıka bır traktor ınanın td 65 same tıger 60 sın yanında traktor deyıl bence ben sunu ıyı anladım td 65 o paranın traktoru deyıl o para verılmez ona

eger plakayı takmamıs olsaydım bayinin onune goturur atardım kalıbının motoru asıl same deil o kalıba yazıklar olsun gecen 3 lu 14 taktım 4 carpıda modot performans sergileyemiyor

ihsan same link=topic=30441.msg314883#msg314883 date=1292269498' Alıntı:
abi sen onu bswer bnde war tigr 70 lik ormanda 5 6 tane tomruğu takıyorum hiç boğulma flan yok hem yakıtıda güzel 10 mumara traktr o traktrde bi fran war ustunden atar seni

Amca oğluna katılıyorm bu arada 1tanedaha aldk bizim kaplandan masal anlatmayın vızz tırız xD akar same:))) su ormandan bi ine bilsem atacamda atamıyorm suan koydeyim:) şehire inemedim atacam beni kaplanın fotoları arkdslar same tiger gzl traktör benimki gayet güzel saçma sapan şeyler yazmayın suraya traktör hakkında uyrra*-*- uyrra*-*- resimleri atacam arkdslarda daha 1 ay oldu atamadm k.bakmayın atacam ama k.bakmayın

ben bu sezon sonunda şanzuman kitlettim butun koylulerinde haberi var kitledigine dair 20 gunden fazla servisde kaldııı parca bekledi su anda koyde kimse almıyor elinde olanlarda satmaya calısıyor bende sattım

same tiger 60çıkalı daha 2yıl olmadı nasıl oluyoda parçası pahalı oluyo 2yıl boyunca zaten parçalar garanti kapsamında değişiyo. avrupada tam 15yıldır same teknoloji birincisi. ayrıca same 24 saat içinde bütün parçaları türkiyenin istediğin yerine parça ulaştırıyor. ve fiyat listesine bakınca şunu görüyorsun samenin parçaları diğer markalardan daha ucuz... ister ithal ister yerli parçası seçin. same yedek parça bayileri link http://www.sahsuvaroglu.com.tr/tarim/tr/Default.aspx?id=yedek-parca
ayrıca same motor şanzıman güneş dişli yapısına sahiptir kolay kolay arıza açmaz.