HAKİKİ DEUTZ

Arkadaşlar Deutzların 100bg ve üzeri olanları yüzde yüz Alman ve orjinal Deutz , 100beygirin altında olanları İtalyan ve Alman malı deniliyor. Ancak eski Deutzlar bundan müstesna ; öyle mi?

Ynt: HAKİKİ DEUTZ

ooo eski deutz ları sen bilirmisin..orjinal safkan alman kurdu onlar..bende 76 modeli var bide 79 inanmassan sana damgasını çekip atayım made in germany klockner humboldt deutz ag diye...

arkadaşlar bizde de agrolux90 2009 model var ben onları araştırdım hakiki alman mı diye hakiki ithal alman mış 100 beygirin altındaki deutz marka traktörlerin ithal mı yerli üretim olduğunu ön tasarımdan anlaşılıyor eğer lambalar yuvarlak ise ithal ön kaputun ön tarafı siyah kare farlı ise balıkesir bandırma fabrikası üretimi oluyor ama deutz her türlü kolay kolay kimseyi yarıyolda bırakmaz ok-*-s

oluklu11 link=topic=30443.msg306616#msg306616 date=1289152083' Alıntı:
arkadaşlar bizde de agrolux90 2009 model var ben onları araştırdım hakiki alman mı diye hakiki ithal alman mış 100 beygirin altındaki deutz marka traktörlerin ithal mı yerli üretim olduğunu ön tasarımdan anlaşılıyor eğer lambalar yuvarlak ise ithal ön kaputun ön tarafı siyah kare farlı ise balıkesir bandırma fabrikası üretimi oluyor ama deutz her türlü kolay kolay kimseyi yarıyolda bırakmaz ok-*-s
aynenn birader %100 doğru konuşuyon katılıyorum..