İşte fuarin kırmızı gülleri

Ynt: İşte fuarin kırmızı gülleri

Uzelle massey fergusonun bir alakası kalmadına göre şimdi masseyleri Türkiye ye hangi firma getiriyo.Ağır Abi bu kırmızılardan vazgeçmeyecek gibi.268 kralın abisimi yoksa kralın pabuçu damamı atılacak. ;D zuha-*-s Paylaşım için tşk.

ranger link=topic=30529.msg257771#msg257771 date=1267478831' Alıntı:
Uzelle massey fergusonun bir alakası kalmadına göre şimdi masseyleri Türkiye ye hangi firma getiriyo.Ağır Abi bu kırmızılardan vazgeçmeyecek gibi.268 kralın abisimi yoksa kralın pabuçu damamı atılacak. ;D zuha-*-s Paylaşım için tşk.
:D 268 kralın botlarını bağlayamaz.. Kakalamak istiyolar hinduu çakma mf leri bize..

Paylaşım için teşekkürler Ağır Abi.

muhtar güzel kareler eline sağlık..ya arkadaşlar 21.yüzyıldayız adamlar hidrolik direksiyonu özellik olarak yazmış motora bnce böyle şeyler her traktörde olmalı standart olarak..

bu olayda ben 5 vitesim ben hidrolik direksiyonluyum diye bağaran leyland kamyonetlere benzemiş yazı bana kalırsa yersiz ha hidrolik olmasaydı ozman yuhh derim ali arkadasımıza katılyorum belli bi kalitenin altında üretmesinler hidrolik direksiyon vs.

3625 ten bizim komşu getirdi fuardan bu sefer güzel makina yapmışlar çok hoşuma gitti ama dün tekerlere kadar su dolu yoladan geçince motor arıza yapmış sanırım bi yerleri su aldı.

KONYALI ALİ link=topic=30529.msg268306#msg268306 date=1271186687' Alıntı:
3625 ten bizim komşu getirdi fuardan bu sefer güzel makina yapmışlar çok hoşuma gitti ama dün tekerlere kadar su dolu yoladan geçince motor arıza yapmış sanırım bi yerleri su aldı.
ali bende duyuyorum yeni mf lerde elektironik arızalar oldugunuz ve sudan camurda bişeyler oldugunu