...:::KUYUC@K €FS@N€Sİ 5725:::...

Ynt: ...:::KUYUC@K €FS@N€Sİ 5725:::...

[glow=red,2,300]Arkadaşlar bu resimleri nadas zamanı çekmiştim.Kısmet bugünmüş...Güzel traktör ilk zamanlar tipi hoşuma gitmiyordu ama güzel traktör...Çekişi,yakıtı,yoldaki konumu süper...Ama bir kötü yanı Meksika malı olması...Birde hidrolik kaldırma kolları çok ince...Gerisi süper..Özellikle cd/mp3 çalarlarına hayran kaldım....2 nin 3 ile nadasta süper...[/glow]

[glow=red,2,300]Vallahi hiç aklımıza gelmedi..Bizim TL A bunların yanın ağır kalıyor...Usta pulluktan kaynaklanan bir sorun dedi..Hemde haklıymış TL A sonnradan canlandı...Ama alplerle nadas bir başka...[/glow]

Son resimlerdeki motoru biraz hor kullanıyor gibi geldi bana. Ufak ayrıntılara dikkat ederim ben, mesela aynalar niye ayarlı değil, kapatacaksan adam gibi kapatsın aynaları. Sinir olurum şöyle dengesiz işler yapanlara. Konfor olarak nasıl, turda atmışsın sanırım içinde, içeriye giren ses durumu falan nasıl?

[glow=red,2,300]Fiyatı bayiye göre değişiyor..Sitemizdeki bayiler net fiyat verirler ama resmi sitesinde 72.800,00 YTL yazmakta...Çekiş,yakıt,yoldaki konumu,tarladaki durumuna göre tavsiye ederim...Ama konfor konusunda pek tavsiye etmem..[/glow]

Aynı pulluğu eniştem şaseden eğdi agrotron 100 ile.Her motora harcı pulluk takılmalı.Turanın eski pullukları çok güzel,özellikle süperler.Cengizler pek tutulmuyo anladığım kadarıyla.Ama alplerin de otomatikleri güzel diyorlar.Bizim burda da var bir tane jd,6230 sanırım.Çok manyak bişey,premium olması lazım.Tam emin olmasamda.Nadasa yardıma geldi bir kere bize,tek kelimeyle muhteşemdi.
Güzel fotolar uğur,teşekkürler...

Güzel resimler Uğur.Artık bunların Super Plus olanları çıkıyo onlar daha iyi 12+12 vites ve debriyajsız ileri-geri yön değeşirme...

Bide kabin içindeki ses seviyesi JD ' nin sitesinde 86 db diyor.Bana baya yüksek geldi.