MF 265 HAKKINDA DÜŞÜNDÜKLERİNİZ??? yazarsanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: MF 265 HAKKINDA DÜŞÜNDÜKLERİNİZ??? yazarsanız sevinirim

ben kullandım 2.vites ile 3.vites arasındaki hız artışı öok dengesiz arada baya fark var traktör kalıplı old için çekişi fena deil ama rampada yükle çabuk boğuluyo

yoo hiç bayılmıyo hız farkı çok ama çoğu yerde kaldırıyo yükü zaten gaz yiyiyosa 3 e atabilirsin diyo:D aragaz işine yarar hiç olmadı gazı kesme ayağından vites deiştirirken

LÜTFEN 265 İ OLAN YADA 265 İ DAHA ÖNCE KULLANMIŞ BİRİLERİ YORUM YAPSIN.. TEŞEKKÜRLER...

bitirimedirne link=topic=3624.msg36785#msg36785 date=1211281496' Alıntı:
LÜTFEN 265 İ OLAN YADA 265 İ DAHA ÖNCE KULLANMIŞ BİRİLERİ YORUM YAPSIN.. TEŞEKKÜRLER...

Arkadaşım sakin ol, böyle şeylere alışık olmalısın. Burada resim paylaşan eleştiriye her zaman açık olmalıdır, bizimde başımıza geliyor, sevmediğimiz yorumlar, gıcık gıcık cevaplar. Belli bir süre sonra insan alışıyor, herkes kendi düşüncesini söylüyor, sen motorundan memnunsan gerisini takma kafaya.

ya GÜRKAN bi adam vardı 265 kullanıyodu 265 satmayıp 285s aldı yanına hangisi iyi falan sorduk 265 daha iyi dedi hem yakıtı 85s nin yanına 240 gibi kalıyo dedi hem çekiştede baya iyi dedi yani bilmemki ?;?

SLM KARDESLER ::::.BEN O.K BENDE MF CİYİM AMA 285 S ve( 285 S 4*4 ) ÇÜYÜM YAKLASIK 1 HAFTA SONRA SİZE 285 S İNANILMAZ GÜCÜNÜ GÖSTERCEM .......yakındaaaaaaaa

bas gaza bas gaza 285 s hadi uçur bizi.....!!!!!!!!!!!

[tt]sahsen ben 265 değil süperini kullandım ehhh iste idare eder güçte zayıf olsada iii traktör.......mf 285 s ve 285 s 4*4 yanına yaklasamaz o kadar...[/tt]

Bizim orda 265 olan bir amca vardı,çok elimizden geçti :D .Traktör sürmesini öğrenmeye başlayan gençliğe özellikle 10-11 yaşlarındakilere kurs gibi birşeydi.Yanına alır bolca işini gördürürdü.Ama işin ucunda motor sürmek olunca herkes giderdi.:D Şimdi rahmetli oldu ama çok severdik.Aklım pek ermediğinden o zamanlar şimdi 285 ' le karşılaştıramayacağım.Ama 285 ' in 265 ' ten daha iyi olması gerektiğini düşünüyorum.Sonuçta birbirinin dengi değil

zamaninda turkiyede en cok tercih edilen traktorlerden biriydi her koyde en az bi tane vardi ama modasi gecti artik millet elinden cikarmaya bakacak sanirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...