Kasma Sorunu :S Bakarmısınız..

Arkadaşlar ls2009 oyununu uzun süredir takip ediyorum çok harita indirdim kurdum çok mod indirdim ancak orjinal map hariç diğer mapların hepsi kasıyor.. Modlarda pek kasma yaşamıyorum ama bütün haritalarda kasıyor oyun. Bilgisayarımda cod 4, dead spec gibi yuksek performans lı oyunları çok rahat oynayabiliyorm. Oyunu defalarca silip yukledimama değişiklik olmadı. Bunun nedeni ne olabilir ? Önerebilceğiniz bi çözüm varmı patch falan.. Şimdiden teşekkurler..

Bilgisayarımın özellikeri..

P4 2.4 ghz işlemci

1,5 GB ram

ATİ HD 3850 ekran kartı ( 512 mb 256 bit )

Ynt: Kasma Sorunu :S Bakarmısınız..

Benimde Bazen Kasıyor Ls Goldda
İşlemci: DualCore E2180 2,00 Ghz
Ram:1Gb Ddr2 Ram 800Mhz
Ekran Kartı:Sapphire HD3400 512lik

Ama Çiftlikteki Araçları Azaltınca Çok Hızlı Girmeye Başladı

Arkadaşlar benim makina 8 gb ram ' le(32 bit 3 gb görür ve kullanır) 1 gb ekran kartı amd athlon 64x2 dual core 5600 işlemci ile kasıyor sinir ediyor..Çözümü arkadaşların dediği gibi çok fazla yama kullanmayın ve aldığınız yamaları bir noktada toplamayın dağıtın.

elturco link=topic=30660.msg259473#msg259473 date=1267983256' Alıntı:
Arkadaşlar benim makina 8 gb ram ' le(32 bit 3 gb görür ve kullanır) 1 gb ekran kartı amd athlon 64x2 dual core 5600 işlemci ile kasıyor sinir ediyor..Çözümü arkadaşların dediği gibi çok fazla yama kullanmayın ve aldığınız yamaları bir noktada toplamayın dağıtın.
ElTurco Kardeşimiz Haklı

arkaplandaki çalışan eklentileride bir gözden geçirin sistem yöneticisiyle.bendede kasıyordu patlama noktasına geldim bu uyarıyı yaptılar şans eseri antivirüsü kapattım kasma sorunu kalktı ne alaka demeyin.