valtra a85 çekemedi

Ynt: valtra a85 çekemedi

bu işler belli olmaz mf de patinaj olayı var valtrada öyle birşey yok ama nasıl çekiyor anlamış değilim doru durust takmamışlar saçmalamışlar videoyu takacaksin sağlam bir halatla ikisinide koyuracan hangisi çekerse o çekecek naylon halatla takıyorlar

kingking link=topic=30667.msg484839#msg484839 date=1323365487' Alıntı:
bu işler belli olmaz mf de patinaj olayı var valtrada öyle birşey yok ama nasıl çekiyor anlamış değilim doru durust takmamışlar saçmalamışlar videoyu takacaksin sağlam bir halatla ikisinide koyuracan hangisi çekerse o çekecek naylon halatla takıyorlar
He bizde massey var pulluğun ucu değince patinaj yapıyor. O yüzden aynı güçtekilere tarlayı oyduruyorum grin-*-s

kingking link=topic=30667.msg485357#msg485357 date=1323427804' Alıntı:
siz mf kullandığınızdan eminmisiniz mf den cok patinaj yapan motor yok işi güçü pati cekmek
;D ;D Ben her gün onun üstündeyim. 168 ara gövdeli. ağırlığını söylesem susarsım grin-*-s

kingking link=topic=30667.msg485357#msg485357 date=1323427804' Alıntı:
siz mf kullandığınızdan eminmisiniz mf den cok patinaj yapan motor yok işi güçü pati cekmek
pati çeke çeke çıkıyo ama hem aşırı çekmiyo .çekemeyip arka dağıtıp masraf çıkarmıyo en azından

arkadaşlar sizin mf den haberimiZ yok mf hem patinaj olayında üstüne yok hemde komparasörün kötülügünde üstüne yok rampa aşagı biraz yükle bırakın bas bas bagırıyor mf ile 640 lıgın komparasörü cok kötü mf kullanan biri bunu bilmesi gerekir

arkadaşlar sizin mf den haberimiZ yok mf hem patinaj olayında üstüne yok hemde komparasörün kötülügünde üstüne yok rampa aşagı biraz yükle bırakın bas bas bagırıyor mf ile 640 lıgın komparasörü cok kötü mf kullanan biri bunu bilmesi gerekir

alakasi yok arkadaşım mf düşmanlığı ile ilgisi yok sadece mf de patinaj yok diyorlar alakasi yok mf de patinaj olayı var bilmeden konuşuyorlar mf kullanan bilir biz 10 sene kullandık o yüzden biliyorum mf lerde patinaj olayı var ama kötü motor değil güzel motor

alakasi yok arkadaşım mf düşmanlığı ile ilgisi yok sadece mf de patinaj yok diyorlar alakasi yok mf de patinaj olayı var bilmeden konuşuyorlar mf kullanan bilir biz 10 sene kullandık o yüzden biliyorum mf lerde patinaj olayı var ama kötü motor değil mf

kingking link=topic=30667.msg485983#msg485983 date=1323508174' Alıntı:
alakasi yok arkadaşım mf düşmanlığı ile ilgisi yok sadece mf de patinaj yok diyorlar alakasi yok mf de patinaj olayı var bilmeden konuşuyorlar mf kullanan bilir biz 10 sene kullandık o yüzden biliyorum mf lerde patinaj olayı var ama kötü motor değil güzel motor
bende kullanıyorum 18 senedir massey ferguson 188 likde senın dedıgın patinaş asla olmaz 18 snedır surerım patınajı sevmez