valtra a85 çekemedi

valtra a 85 geldi bizim köye taktılar 5 li 12 yi takviye 2 ile sürdü gitti geldi mazot bitti mazot aldılar geldiler çalışmadı
sonra çalıştı çekmeye gelincede çekerken önü kalktı valtralara fazla güvenmeyim mf 3085 çekiyor 6 lıyı

valla bildiğim en iyi 2 traktör var mf 3105 farmtrac 70 farmtraclar hayvan gibi çekiyor ! valtra a 85 in çekemediği yeri çekti

Ynt: valtra a85 çekemedi

topram fazla abartma istersen mf 85 hb 6 lı sürdügü yerde ot dan başka bişi türmez ve susuz yerde ceker sulu tarımdan sürersen ordan o tarladan hayır bekleme valtra konusuna gelince demir yıgınıdır arda 1 ton kilo farkı yine vardır bahar sürümünde cekiyor ama havuc yeri anız bozmada güzün cekemez 6 lıyı bahsettigin konu 85 hb 2 tane mf eskittik 3 üncüyüde alcaz sulu tarım yaparım motorlarımda cok calışır mf yide asla kötülemem bendede vardır perkins hastalıgı ama deuts degil

http://www.trakkulup.net/index.php/topic,28976.msg243013.html#msg243013 arkadaşımın a 85

Gassal link=topic=30667.msg264408#msg264408 date=1269719234' Alıntı:
bu 3085de ne motormuş arkadaş, önüne gelen 6lı pulluk takıyor.
masseysuper90 link=topic=30667.msg264410#msg264410 date=1269720297' Alıntı:
FANTOMMMM arkadaşım FANTOMMM havada bile çeker kaldıki TRAKKULUP ün forum sayfasındamı çekmeyecek.........................Pulluk kısa olsa 12 lide çekerde pulluk az biraz uzun geliyor garibime
Şimdi sitede gördüğümüz MF 3.085 in resimleri fotoşop, videoları film hilesimi.? Doğrusu kafam karıştı.

yav ister phantom olsun, ister başka bişey olsun, tarlası müsait olan takmaya takar ama her ne kadar çekiyormuş gibi görünsede aslında verim alınacağını ben pek zannetmiyorum. çünkü 6lı 12 inç pulluk, modeli ne olursa olsun 85lik bir traktöre uygun değildir. 3085e 6lı takmak gösterişten başka bişey değil. buda benim görüşüm. katılanlar veya katılmayanlar olabilir. motoru hor kullanırım sonuna kadar zorlarım, kıçı çıksada yenisini alırım diyenler varsa 7lide takabilir. buda onların bilecekleri iş.

takanlar var abi ama sürdügü çift bir karış por yakın fazla salamıyolar pullugu gelsinde bizim burda yapılan havuç hasadından sonra sürsün bide cifti ne isterse alcam ona

6 lıyı bilmem ama bizim buralarda 5li 14 lü takılıyor ve gayet güzel çekiyor ben 285 4x4 de 14 numara dörtlü takıyorum zaten gayetde güzel çekiyor toprak yapısına göre değişir

sizin işiniz gücünüz kendi malınızı kral edip başkasının malıni ayıplamak. Biz de koştuk tam 10 sene Mf kötü değildi bizde canavar gibi 285 s vardı süper çekiyordu sonra valtra aldık A75 hangi marka olursa olsun 70 hp 75 hp seviyesinde ne Mf dinliyo ne john deere.. valtra ile Mf 398 aynı pullukla aynı tarlada büyük farkla önde giti siz neyin hesabını yapıyorsunuz. Beğenmedi ign valtra a85 tümosan 90 80 i it gibi sürüdu . Neyden bahşediyon sn . Valtra a95 Mf 3.105 i bir pulluk fazla olmasına rağmen mfyi geçti gitti bilmeden kullanmadan yorum yapmayın . Motorun kötüsü olmaz iyi de olsa güçlüde olsa başkasının motoru hakkında kötü konuşmayın kim neyi isterse iyide olsa kötüde olsa onu alır. valtra yurtdışında yılın traktörü ödülünü aldı . Bilmeden konuşuyorsunuz .