TAZİYE. Elazığ Depremi.

14.06.2009
19,061
1,839
Kütahya

08 Mart 2010 günü saat 04.32 sularında; Elazığ-Kovancılar ' a bağlı 5 köyde 6.0 şiddetinde bir deprem meydana gelmiştir.
Bu doğla felakette maalesef 51 vatandaşımız hayatını kaybetmiş ve 74 vatandaşımız yaralanmıştır. Depremin köylerde çok yıkım yaptığında dolayı birçok mal kaybıda meydana gelmiştir. Bu haberi büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.
Buradan depremzede ailelere; kaybettikleri yakınları için ' Başsağlığı ' yaralılar için ' Acil şifalar ' dilerim. Geride kalanlara ' Sabır ve Selamet ' dilerim. Allah; Yaar ve Yardımcıları olsun.

Ynt: TAZİYE. Elazığ Depremi.

depremde hayatını kaybeden bütün insanların yakınlarına allah tan rahmer yaralananlara açil şifalar diliyorum.bütün türkiyeye de geçmiş olsun diyorum.
Nail kardeşimede bu hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum.

evet allah rahmet etsin kalanlara sabır versin.. genelde eski kerpiç binalar yıkılmış.. bu yıkılan köyler bizim köyümüze yaklaşık 30-35 km uzaklıkta çok şükür köyümüzde bi zarar yok..

Vefat edenlere ALLAH(C.C) raahmet eylesin makamları cennet olsun İNŞALLAH kalanlarada sabır ve kolaylık nasp eylesin:
Ben askerliğimi Elazığ da yaptım çok milliyetçi ve güzel insanları var hepimizin başı sağolsun.

Önce ALLAH (c.c) rahmet etsin ölü yakınlarının başı sağolsun;
Ben karakoçanda oldu diye biliyordum benimde amcamlar Kovancılar\Kuşçu Köyün ' de oturuyorlar aradık konuştuk en çok zahiyat Okçular köyünde meydana gelmiş sadece kerpiç evler yıkılmış betonarme evlerde ufat tefek çatlaklarla kurtulmuş onlarda eski olduğu için. Allahtan amcamların evi betonarme bişey olmamış onlara.
Tekrar ölü ve yaralı yakınlarına ALLAH (c.c)sabır versin.