Traktörünüzü sizmi sürüyorsunuz yoksa şöföre mi veriyorsunuz.

Traktörünüzü sizmi sürüyorsunuz yoksa şöföre mi veriyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    14
Ynt: Traktörünüzü sizmi sürüyorsunuz yoksa şöföre mi veriyorsunuz.

-silivrilimeriç- link=topic=3633.msg36968#msg36968 date=1211309934' Alıntı:
Şimdi Anıl Ares ' e benden başka kimse binemez ama Fiat ' a ve Steyr ' a şöför biniyo hangisini oylayayım... :D
ortaya bi karışık atalım ;D ;D ;D

Her ikiside seçeneğine oy verebilirsin...

mesela bizimö bütün motorlara şöför binio ama landniye daha cok ben biniyom şöför de akraba olduğu içn bde 22 yaşında kafa dengi deişerek sürüyoz

Biz kendimiz kullanıyoruz. Bizde adam çok her motora adam var heheh...:D Zaten bizden başka kimsenin kullanmasını istemem. Bir kere 1-2 günlük adam tutmuştuk. Gitmiş motorun vitesin üstüne çakıyla vitesleri kazımış Çok pis tepem atmıştı. Ondan beri pek kimse kullanmadı bizden başka.. CLAAS ' ı kimseye vermem zaten bizim dışımızda kimse kullanamaz...:D

Valla dayım geçen şöföre vermiş bir günlüğüne şöför motorun koltuğunun içine resmen etmiş ;D
kolunu koyduğun yeri kırmış dayımda orayı söktü bugün yenisini alacaktı ne oldu hiç haberim yok...
teşekkkürler...

Bizde yardımcı var çiftlikte,tam şöför denilemez.Traktör sürmesini de bilir ama biz ona vermeyiz.Mümkün olduğunca kendi işimizi yapıyoruz.Zaten yetişme sorunu da pek olmuyo.Yetişebiliyoruz kendimiz...Ama yeni traktör alacak olursak ya 285i satmayacağız,ya da yerine ufak birşey alacağız.tek motor zor oluyo...Babamla beraber işleri görüyoruz.

[glow=red,2,300]Tabiki kendim,babam ve arada kardeşim bunlarda şöför olamayacağına göre...TL A şöför bindireceksem niye aldım ben traktörü....TD 95 D alırım daha iyi...Ama genelde ben kullanırım..Babam nadasta yardım için biner kardeşimde balya toplarken geri kalan işleri onlara düşürmem zaten..[/glow]

benim kral_88i söför sürüyor yaw (söför : babam) ;)..şaka şaka ben eskişehirde oldugumdan çogunlukla babam sürer ama yazın ben...işimiz güçümüz yok bide şöföremi para vercez o kadar paramız yok arkadaş yaw... alk-*s

çiftçilik yan meslek olduğu için benim traktörler ve biçerler hepsi elin adamlarına emanet...mal sahibi bir ben kullanırım o da zaten 3-5 ay...

bısde ıkı traktor var bırıne ben bırıne babam bınıyo peşpeşe yurutoyos ıslerı sofere nıye para verelımkı

alipasalierkan link=topic=3633.msg37022#msg37022 date=1211318386' Alıntı:
Biz kendimiz kullanıyoruz. Bizde adam çok her motora adam var heheh...:D Zaten bizden başka kimsenin kullanmasını istemem. Bir kere 1-2 günlük adam tutmuştuk. Gitmiş motorun vitesin üstüne çakıyla vitesleri kazımış Çok pis tepem atmıştı. Ondan beri pek kimse kullanmadı bizden başka.. CLAAS ' ı kimseye vermem zaten bizim dışımızda kimse kullanamaz...:D
zuha-*-s zuha-*-s adam demek fitesleri karıştırıodu zuha-*-s