Sönmezler Pancar Hasat Col-E

Ynt: Sönmezler Pancar Hasat Col-E

akgül PANCAR SÖKÜM MAKİNASINDAN ANLADIĞIN İÇİN Mİ?YOKSA SIRF BİR ŞEY YAZMAK İÇİN Mİ? KONUYU CEVAPLADIN .........BEN KULLANIYORUM ESKİ MAKİNALARINI ÇOK SÜPER.BİRDE BU MAKİNANIN PANCAR SÖKME SİSTEMİ DEĞİŞİK ARTI İTALYAN BARİGELLİ LİSANSI VAR DİKKATİNİ ÇEKERİM.
BARİGELLİ YAZSAYDI SÖNMEZLER YERİNE SÜPER BİR MAKİNA OLURDU DEĞİL Mİ? YERLİ MALI DÜŞMANLIĞINDAN KURTULMAMIZ LAZIM

masseysuper90 link=topic=3635.msg37095#msg37095 date=1211368901' Alıntı:
akgül PANCAR SÖKÜM MAKİNASINDAN ANLADIĞIN İÇİN Mİ?YOKSA SIRF BİR ŞEY YAZMAK İÇİN Mİ? KONUYU CEVAPLADIN .........BEN KULLANIYORUM ESKİ MAKİNALARINI ÇOK SÜPER.BİRDE BU MAKİNANIN PANCAR SÖKME SİSTEMİ DEĞİŞİK ARTI İTALYAN BARİGELLİ LİSANSI VAR DİKKATİNİ ÇEKERİM.
BARİGELLİ YAZSAYDI SÖNMEZLER YERİNE SÜPER BİR MAKİNA OLURDU DEĞİL Mİ? YERLİ MALI DÜŞMANLIĞINDAN KURTULMAMIZ LAZIM
ben makinaya laf sölemedm markaya laf söledm sönmezler cok kaliteli deil

Bizlerin de böyle bir makinaya ihtiyacımız var. Fiyatı ve baş keserken çok derinden kesermi? Biraz bilgiye ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler

KoCa YöRüK link=topic=3635.msg37011#msg37011 date=1211314242' Alıntı:
bişeye yaramaz kanımca sönmezler cok kaliteli bi marka deil bence
her tarafı hıdro motorla calışıyor baragellı lısanslı makına ayrıcaa ondekı tekerle ıthal ohumlarda ozellıkle esperanza gıbı yuze vuran cecıtlerde zaıyatı onluyor
hıdrolık duzenını kendının yapdıgını zannetmıyorum herkesın aldıgı yerden alıyordur mutlaka
arıza az ama harmak veya barıs kadar serı sokmuyor motoru yormuyor
sonmezler panomatık mıbzerden bahsetmıs arkadas mımzerlerde bence tr de yapılan en hassa mıbzer ekım unıtelerı 3 mafsaldan olusuyor tarladakı cukur tumsek gıbı tarla hazırlıklarından mın mum etkılenıyor ısdedıgın cm ye de atıyor akgul yorumların her zaman guzel ama sımdı yargısız ınfaz yapmışsın