TEKÇEKER MF 398 mi? ÇİFTÇEKER SAME EXPLORER 90 MI

Arkadaşlar forumda yeniyim öncelikle merhaba, forumu kuran arkadaşlarada özellikle teşekkür etmek istiyorum çok güzel
398 im var değiştirmek istiyorum same 90 4x4 le
4X4 same 90 makul geldi çok tavsiye edenlerde var özellikle yakıt konusunda
398 i bilen bilir altın değerindedir, same 398 imi verdiğime değecekmi acaba yoksa attan inip eşeğe binmişmi olacağım sameyi bilen arkadaşlar bu konuda fikirlerini söylerlerse çok memnun olacağım

same 90 4x4(2004) mf 398 4x2(1998)
yakıt...........az yakar.........................çok yakar
dayanıklılık.......?......................................?
satış...........ağır satılır........................hemen satılır
güç ...........4lü 14 lü çeker..................4lü 14lü çeker
hız.............50 km/h...........................30km/h
parça..........sıkıntılı............................sıkıntısız

ikisininde artıları eksileri var fikri olan arkadaşlar paylaşırlarsa memnun olacağım

Ynt: TEKÇEKER MF 398 mi? ÇİFTÇEKER SAME EXPLORER 90 MI

ben same kullanıyorum arkadasım sen değiştirmeden etrafında varsa bi iş için ödünç iste ikisinide dene ben ikisinden de kullandım samenin rahatlığını 398 de hiç birzaman bulamazsın bana suan sorsalar gözüm kapalı sameyi secerim parca pahalı evet satıstada 398 çok rahat satılır satılık de en fazla 4 gün sonra gider elinden sameyi satman okadar kolay olmaz tabi eğer çiftçilik yapıcam ticaret değil dersen same derim sana

vefayilmaz link=topic=30805.msg261169#msg261169 date=1268422317' Alıntı:
ben same kullanıyorum arkadasım sen değiştirmeden etrafında varsa bi iş için ödünç iste ikisinide dene ben ikisinden de kullandım samenin rahatlığını 398 de hiç birzaman bulamazsın bana suan sorsalar gözüm kapalı sameyi secerim parca pahalı evet satıstada 398 çok rahat satılır satılık de en fazla 4 gün sonra gider elinden sameyi satman okadar kolay olmaz tabi eğer çiftçilik yapıcam ticaret değil dersen same derim sana

aynen katılıyorum.. eger satmıcaksan ve yakınlarındada servis sıkıntısı yok ise same daha konforlu sonucta yeni yenidir... eski ile bir olmaz..

bende arkadaşlarıma katılıyorum samenin konforu ve gerek 4*4 oluşu,az yakıt yakması ve birde b eğer sıfır almayacaksan top 90 modelini alırsan 398 ' i aratmıyacak ve daha rahat bir işçilik yapaçaksın.