same tiger 70 e bu kabin nasıl sızce arkadaslar?

Ynt: same tiger 70 e bu kabin nasıl sızce arkadaslar?

Başka markaların kabinlerinide paylaşırsan daha iyi değerlendirebiliriz. Ama açıkçası bana tam uymuş havası vermedi. Üst şapkanın tasarımı bence traktöre uymamış.

nh link=topic=30817.msg261330#msg261330 date=1268497892' Alıntı:
Güzel bea sen begendisen sorun yok abi :) bunların orjinal kabinleride böle mi ? ;)
kardeşim bea cıkmıyor bunların orjınal kabınlısı fruteretto da var sanırım ama... yuksek beygır gucu olan modeller cıkıyor orjınal... orjınal gıbı olmus ama bnm hosuma gıttı fakat ust sapkası bıraz abez duruyo ...

alipasalierkan link=topic=30817.msg261394#msg261394 date=1268509530' Alıntı:
Başka markaların kabinlerinide paylaşırsan daha iyi değerlendirebiliriz. Ama açıkçası bana tam uymuş havası vermedi. Üst şapkanın tasarımı bence traktöre uymamış.

bakın arkadaslar samenın kabınlerı orjınal kabın sonradan takma dersek bılmeden konusuyoruz demekdır egerkı ıyı ıncelersek orjınal oldugunu anlarız resımde gormekle olmuyor
ayrıca cok genıs bır kabın cok da luks bır kabın ama bıraz ses alıyor ıcerıye

yakamoz_2 link=topic=30817.msg262885#msg262885 date=1269032943' Alıntı:
bakın arkadaslar samenın kabınlerı orjınal kabın sonradan takma dersek bılmeden konusuyoruz demekdır egerkı ıyı ıncelersek orjınal oldugunu anlarız resımde gormekle olmuyor
ayrıca cok genıs bır kabın cok da luks bır kabın ama bıraz ses alıyor ıcerıye

kabinsiz gelıyor turkıye de takılıyor uzerınde şahsuvaroglu yazıyor her kabının... çamurlugu cıkarıp sonradan kabın ıle (kabıne monte edılmıs camurluk ) ile monte edılıyor... sadece goz boyama .. cok arastırdım cnku ben bunu...bilmeden konusmak yakısmaz zaten...

tr takılıyor evet haklısınız zaten motor ve janzumanda tr de monte oluyor dısardan gelıyor burada montaj oluyor kabının tr de yapıldıgı dogru ona katılıyorum yalnız fabrıkada takılıyor ben bunu anlatmaya calısdım bayı alıpda kabın takdırmıyor dırek faprıkada konuluyor
ama su bır gercek kabınlerı cok genız ve luks tek hatası ıcerı bıraz ses alıyor

yakamoz_2 link=topic=30817.msg263423#msg263423 date=1269285476' Alıntı:
tr takılıyor evet haklısınız zaten motor ve janzumanda tr de monte oluyor dısardan gelıyor burada montaj oluyor kabının tr de yapıldıgı dogru ona katılıyorum yalnız fabrıkada takılıyor ben bunu anlatmaya calısdım bayı alıpda kabın takdırmıyor dırek faprıkada konuluyor
ama su bır gercek kabınlerı cok genız ve luks tek hatası ıcerı bıraz ses alıyor

benim profil resmimde görebilrsin.. şahsuvar oglunu kabinini biz kullanıyoruz öyle geniş ve guzel de degil aksine çok dandik bi kabin.. traktöre hiç yakışmıyor.. kapıları sorunlu sürekli durdugu yerde cam patlatıyor 7 defa kapı camı degişti.. bayisi kendisi takıp ilk kapatışta bayinin gözu önunde bidefa patladı takar takmaz.. etrafında cerceve veya testek demiri yok bu yüzden kullanışsız.. içindeki teyp bes para etmez zaten kuzenim söküp attı ikidefa arıza yapınca.. jvs nin teybi.. içide dar yani öle geniş falanda degil.. şimdiki aklımız olsaydı bizde alıp sonradan kabin atırırdık.. yeni kabinleri bilmiyorum orjinal ital kabinleri.. bu 2007 model orjinal kabin guya şahsuvar oglunun attıgı kabin.. same markasına yakışmıyor acıkcası cok daha kaliteli bi kabin olmalıydı

bende senın gordgn gıbı gormustum çok dar ve kulanışsız geldi.. verim in sitesine baktım oyle uçuk fıyatlarda soylemedıler ... daha uygun olur dıye dusunuyorum baska bı alternatıf cıkana kadar karsıma... tüm arkadaşlarıma tesekkur ederım ılgılerınız ıcın...