damızlık hayvan dağıtımı

arkadaslar bizim buralarda tarım krediler işletme numarası olanlara (yani halen devam eden veya eskiden hayvancılık yapıp bırakmıs olanların işletme numraları vardır) damızlık inek yazıyolar işletme numaranı ve kaç inek istediğini yazdırıyosun suan için anket olduğunu söylediler bunun ama yakında devlet eskisi gibi dısarıdan hayvan getirip belirli taksitlerle vericek diye düşünüyorum aklıma o geldi anketedi de nekadar talep olduğunu görmek için yapıyor olabilirler veya nekadar hayvan getireceklerini hesaplamak için de olabilir bilgisi olmıyan arkadaslar varsa bağlı olduğunuz tarım kredi kooparatifine gidip bilgi alabilirsiniz yazılmak için sadece işletme numarası gerekiyor tarım kredi kooparatifine üye olmanız gerekmiyor bilginize

Ynt: damızlık hayvan dağıtımı

ARKADAŞLAR BEN AHIRIM HAZIR DAHA ÖNCE BESİCİLİK YAPIYORDUM AMA ŞİMDİ SÜT SIĞIRCILIĞA BAŞLADIM HAYVANI NERDEN TEMİN EDRİM AMA CİNSLİ OLSUN

Ynt: damızlık hayvan dağıtımı

yazıp çiziyolar ama icraat yok hesaplar tutmuyor 2 yıl önce avusturalyada fiyat araştırması yapmışlar ve o zaman daha 2 veya 3 aylık gebe düve 5 ile 7,5 TL fiyat çıkmış şu an ne kadar açıklama yapmıyorlar şu bir gerçekki eğer türkiyede gebe düve fiyatı 15 bin tl ye çıkarsa o zaman getirebilirle her halde