İstek

Herkese selam.. Oyunun orjinal araçlarına herşeyi ekip biçip taşıyabilmeleri için ayarlama yapmak istiyorum.
.xml dosyalarından anlıyorum ancak oyun ile ilgili elimde fazla kaynak yok.
Sizden ricam şu listedekilere en yakın modsları bnmle paylaşmanız..

1. mümkün oldugu kadar cok çeşitte hasat taşıyan römork

2. mümkün oldugu kadar çok çeşitte biçme yapabilecek biçerdöver bıçakları

3. mümkün oldugu kadar çok çeşitte ürüne uyumlu biçerdöver

4. elinizde hepsine birden uyan araçlar yoksa yine de paylaşabilirsiniz bu şunun içindir gibisinden..

Ayrıca bu konuda biriken linkleri bn bu msj altında topluycam ki arşiv niteliği de taşısın..
.xml dosyalarındki ayaralamaları tamamladıgımda sizlerle o araçları paylaşacm..

Fikirlerinizi de bekliyorum..
İligilenenlere şimdiden tşkler

Ynt: İstek

arkadaşım xml dosyasından anlıyor olsaydın xml dosyasından basit römork tabla biçerdöver vs. ayarlayabilirdin sağol ama zaten biz trakkulup teki arkadaşlarla çalışıyoruz sende katılmak istersen ingilizceni geliştir ve xml dosyaların sırrını çöz

xml dosyalarını istediğim gibi ayarlayabiliyorum. ancak oyunu pek oynayan biri değilim o yuzden elimde kaynak yok. yardımcı olursanız sevinirim..

römork ve biçerdöverlerin haznelerini ayarladım. tablalar kaldı sadece. eğer bununla ilgili bi konu varsa paylasırmısnız..

o yaptıgın modlarını verebilirmisin peki..

edit: tamam buldum..

yarın akşam oyunun bütün ramork ve biçerdöver ve tablalarını ayarlayıp paylaşıcam..

senin yaptıgın o ayyıldızlı biçerdöverde birşeyi ekerken başka birşeyi daha ekebiliyormuş sanırım.. onun da çözmünü buldum yarın araçların hepsini tek tek ve toplu olarak paylaşırım.. (sadece xml dosyalarını vericem oyunun kurulu oldugu yere atılacak yedeğinizi alırsınız artık :)