LS 09 Görüntü Sorunu ..!! 3D Vs. Gibi Degil Başka Sorun [ResimLi]..

Arkadaşlar Ben İlk Basta Oyunu Yükledim Sorunsuz Bir Şekilde Oynuyordum . Bi Ara Virüs Girdi Format Attım . Şimdi Oyunu Yükledim Sorunlar Cıktı .

Resim

sornq.jpg

sorn2.jpg

sorn3.jpg

sorn4.jpg

Oyunu Bir Kaç Kere Silip Yükledim . Belki Yükledigim Setup Bozuktur Diye İnternetten 1-2 Kere Başka Sitelerden İndirdim . Ancak Yine Aynı Ne Yapmam Gerekiyor Yardımcı Oluysanız Sevinirim ...

Ynt: LS 09 Görüntü Sorunu ..!! 3D Vs. Gibi Degil Başka Sorun [ResimLi]..

formattan sonra driverleri tam yüklediğinden eminmisin ekran kartı driveri ile ilgili sorun olabilir işletim sistemin vista veya 7 ise otomatik güncelleme yapabilirsin en son sürümüne ama xp kullanıyorsan elle indirip en son sürümünü kur ekran kartı driverinin bide öyle dene

ekran kartın onboard ise orda soru işareti olarak göstermez driver bulma programı derken hangisini kullanıyorsun ? ati invida gibi ekran kartı kullanıyorsan bilgisayar yönetiminden anlıyamazsın driveri yüklümü ekranın sağ alt köşesinden veya mausenin sağ tusundan bakıp anlarsın eğer dirveri yüklü değilse gözükmez eğer onboardsa ekran kartın driverin yüklü gözüküyor o resimde ama eski sürüm olabilir sen hangi driver bulma programı kullanıyorsun ?

Driver Programı Kullanmıyorum

Ati Radeon x1550 Ekran Kartı Var 256 Mb Onboard Degil .

Ati Orjinal Sitesinden İndirdim Driverini Ancak Sorun Yine Devam Ediyor .

Eger Bildiginiz Bir Program ( Driver Bulma Programı ) Varsa Verirmisiniz ?

Ustam Boyle Oldu Bişe Bulmadı :S

Bu Arada Bende Driver Checker Diye Bi Program Yükledim O Buldu Bişeler Onları Yükledim Ama Yine Aynı ...

sorn5.jpg

valla aklıma gelen başka birsey yok 2 secenek daha sunayım sana oyun çözünürlüğünü düşür veya windows 7 yükle pc ye niye windows 7 dersen benim pc de ekran kartı onboard xp veya vista yükleyince ls oynanmıyo ama windows 7 yükleyince ls yi çok rahat oynayabiliyorum xp de hiç açamıyorum vistada açıyo donup kalıyo ama windows 7 de çok yama yüklememk şartı ile hiç kasmadan oynuyorum