/*--*/Ford 6600(Avrupa)/*--*/

Ynt: /*--*/Ford 6600(Avrupa)/*--*/

valla arkadaşlar biz sıfır aldık 1982 modeldi 20 yıl kullandık 398 alırken sattık şuan sıfırı olsa birdakika durmaz gider alırım bazı arkadaşlar kaç beygir diye sormuş ama 285 ' i arkasına bağlayıp götürücek kadar güçlü sınıfının en iyi traktörüydü

bizdede 77 model ingiliz avrupa var 79 hp ruhsatta öyle yazıor 70 hp deil bnlar ' ' Aldım fordun dizelini sevdim köylü güzelini. ' ' Forda devam arkadaşş :D massey flan hikaye bizim burdaki rampdan bi inişi var masseyleriin orda ferrari gelse yetişemez masseye vla :D ama ford tosbaga gibi yavaş iner......

Bu traktör 78 BG dir(DIN). Nereden mi biliyorum? Bu hafta babamın evrakları arasında 3600 ve 6600 Ford broşürlerini buldum.Demek ki babam niyetlenmiş ama başka motor almış.1977 de basılmış. Bu broşürlerin fotolarını trakkuluıp te yayınlamak istiyorum. Bütün teknik veriler var.Böylece trakkulup e ben de katkı yapmış olacağım.Bu konuda tam üzerine geldi.Bana kim yardım edebilir arkadaşlar?

Göktürk- link=topic=3643.msg406155#msg406155 date=1306225954' Alıntı:
Bu traktör 78 BG dir(DIN). Nereden mi biliyorum? Bu hafta babamın evrakları arasında 3600 ve 6600 Ford broşürlerini buldum.Demek ki babam niyetlenmiş ama başka motor almış.1977 de basılmış. Bu broşürlerin fotolarını trakkuluıp te yayınlamak istiyorum. Bütün teknik veriler var.Böylece trakkulup e ben de katkı yapmış olacağım.Bu konuda tam üzerine geldi.Bana kim yardım edebilir arkadaşlar?
Arkadaşm ben ford bölümünün yöneticisiym sen bana herhangi bi aracı ile resimleri gönder ben konuyu acarm sayenizde çoğu kişi bilgilenmiş olur ... Saygılar.