2010 KONYA TARIM FUARI FENDT

KONYA tarım furan en gözdesi fendti

t554yb.jpg

9s5kxs.jpg

23moieq.jpg

23uanmg.jpg

w1bvid.jpg

25i18hs.jpg

21a6gk.jpg

23i6zrp.jpg

2hqzfj4.jpg

mw2z9k.jpg

Ynt: 2010 KONYA TARIM FUARI FENDT

Vay abime bak güzel fotolar arkadaşlar fuarın en ilgiçekeni neydi sizce advanta (limagrain) firmasının (han tarım konya) kırmızı tşörtlü mini etekli kızlarıydı galiba çünkü milletin gözü ordaydı.

ağır abi link=topic=30926.msg262667#msg262667 date=1268948717' Alıntı:
güzel paylaşım ferruh ustada oradaydı :)
[ne o ya sülügün tene yapıştıgı gibi herkes cama yapışmış traktörün içine bakmaya çalışıyor feruh ustaya diyemedinmi kızı kıymetli olan kocaya vermez oglu kıymetli olanhocaya vermez traktörü kıymetli olanda fuara getirmezfuara gelecetim fakat o resmi görünce vazgeçtim neme lazım bakarken cam kırılır içindeki inciler dökülür sonra toplayamayız kutlucana rehin kalırız bu yaşdan sonran trakyör yıkayarak ömrümüzü tüketmeyelim eger ferruh beyin özel imeyl numarası varsa resimle beraber yorumumu yollamaz isen hep açtıgın konulara olumsuz yazıp senide protesto edecegim bilesn /quote]

mstafa link=topic=30926.msg262817#msg262817 date=1269023655' Alıntı:
[ne o ya sülügün tene yapıştıgı gibi herkes cama yapışmış traktörün içine bakmaya çalışıyor feruh ustaya diyemedinmi kızı kıymetli olan kocaya vermez oglu kıymetli olanhocaya vermez traktörü kıymetli olanda fuara getirmezfuara gelecetim fakat o resmi görünce vazgeçtim neme lazım bakarken cam kırılır içindeki inciler dökülür sonra toplayamayız kutlucana rehin kalırız bu yaşdan sonran trakyör yıkayarak ömrümüzü tüketmeyelim eger ferruh beyin özel imeyl numarası varsa resimle beraber yorumumu yollamaz isen hep açtıgın konulara olumsuz yazıp senide protesto edecegim bilesn /quote]
Sen büyüksün Mustafa Abi. Konuya esprili yaklşımına benden +rep. Aslında +rep e falan ihtiyacın olduğunu sanmıyorum..:D Hayattan zaten sen almışsın bütün +rep ' leri..:D Bundan sonra sana uzun ve sağlıklı bir ömür dilerim. Haa birde başka dileğim var,:D onuda muhatabı zaten çok iyi biliyor.

mstafa link=topic=30926.msg262817#msg262817 date=1269023655' Alıntı:

Daha fuarın bulunduğu şehırdeyım :) aslında gelmenızı ısterım tanısma fırsatımız olurdu şayet mümkunse gelebılırsenız beklerım yukarıdakı yorumunuzu yazıcıdan çıkartıp kutlucan fendt standt ına yapıstıracağım :)