Laverda L517'yi nasıl bilirsiniz?

Merhaba arkadaşlar. 1996 model yaklaşık 5500 saatte L517 almayı düşünüyoruz kendi yerlerimizi biçicez gerek yakıt gerek dane kaybı, kullanabilirlilik açısından nasıldır? Aslında medion 310 alıcaktık ama bi türlü kısmet olmadı denk gelmedi temiz bitane. Medion 310 daha teknolojik geliyo 3D autocontrol falan var ama Laverda ' da çift batör daha güçlü motoru var. Kısaca kararsızım ne yapalım?

Ynt: Laverda L517'yi nasıl bilirsiniz?

arkadaşım devri fln kapanmadı laverdanın kapanmazda bişey demek istiyorum bizim burda biri almıştı aldıgına bin pişman oldu makinadan degil genişliginden dolayı bide ustası iyi usta degildi yola tarlaya sıgmıyodu baya bi geniş makine oldugundan eger yolum arazim olumlu dersen tavsiye ederim kullanmak nasip oldu biçmem demedigi tarla yok bana iş ver deyip duruyor makine yeterki iş olsun ona başını agırtmaz merak etme

L517 belkide L serilerinin en uygunu en kullanışlı olanıdır.Ben çok arıyorum o makinadan ama bulamıyorum.Bulduğumda ya sahibi satmıyor.yada satan çok yüksek fiyat istiyor.ağaç arasında da biç,konya ovasında da biç.yakıtı güzeldir dane dökmesi yok denecek kadar azdır.buğdaydan çık darı biç,ayçiçeği biç.hastasıyım 517nin
iki makina tanırım bu işleri yapabilecek birincisi Clayson 8055 ikincisi L517

beyler siz öyle dyorsunuz ama bizde 225 rev var ama kıyasladığınızda L 517 daha iyi çif batör dayanıklı kaportasına çekç le vur eğrrilmez bide bu boş pompa su koy yakar misalii

NOT: elinde L517 olup satmalk isteyen msn me mail atsın telni biz ararız ama bçer temiz olsun 2,3 bin avro pahalı olsun