patron konyada görüldü

Ynt: patron konyada görüldü

sorRmadınmı ne ölacAK SİZİN HALİNİZ KOSKOCA ŞİRKETİ MAHVETMEKTESİNİZ BİZLERE MİRAS BÖLÜŞMEDE KÖTÜ ÖRNEK OLUYORSUNUZ PİYASAYI OLUR OLMADIK MOTORLARA BIRAKMAKTASINIZ O CANIM MF Yİ PİYASADAN KALDIRIYORSUNUZ DİYE MADEMKİ PATRONU YAKALADIN

Yukardaki yazan arkadaşa aynen katılıyorum mf nin türkiye ve dünyadaki karizmasını çizdirdiler o canım traktörün isminide kendinide mahfettiler arkadaşlar kusura bakmayın agazımdan çok kötü şeyler çıkmaması için kendimi zor tutuyorum
bizlere dünya paraile sattılar traktörleri sonra piyasayı ona buna bıraktılar bizim elimizdeki trakrörlewrde para etmez oldu bizdede iki tane var 266 allah bunların belasını versin şimdide uzel adında traktör üretiyor şimdi kimleri kazzıklayacaklar

mstafa link=topic=30992.msg263161#msg263161 date=1269182250' Alıntı:
sorRmadınmı ne ölacAK SİZİN HALİNİZ KOSKOCA ŞİRKETİ MAHVETMEKTESİNİZ BİZLERE MİRAS BÖLÜŞMEDE KÖTÜ ÖRNEK OLUYORSUNUZ PİYASAYI OLUR OLMADIK MOTORLARA BIRAKMAKTASINIZ O CANIM MF Yİ PİYASADAN KALDIRIYORSUNUZ DİYE MADEMKİ PATRONU YAKALADIN

Ne desen haklısın mustafa amcam tam fuar çıkışı denk geldi patron bi imzalı fotografını bıle ıstemeye fırsatım olmadı :D hacı amcayla bi konuşuyorduki sanki bu adam dort dortluk calısıyor sanar uzelın batısından haberı olmayan bırı hacı amcada bunlardan bırısı ha :D patron ne dese hep olumlu cvp verıyordu ha istek ve şikayetlerımızı belırtecekmısıyız öle dıyordu ona gore tedbır alacakmıs güya :)

kardeşim masseyi massey yapan kendimi masseyi massey yapn uzeldi türkiyade uzel olmayadı massey traktör satabilecekmidi adamlar onları zirveye taşıdı uzel yapıyor massey para kazanıyodu böyle dağa iyi oldu