servet 80 6'lı ile

Ynt: servet 80 6'lı ile

yazık şu servete kalmadık eziyet çektiriyorlar.. hala bu traktör için çürük diyenler oluyor :) çogu aynı güçteki traktör bu pullugu kımıldatamaz hidrolikleri kaldırmaz.. 4tonluk servetin bile önünü kaldırıyor..
bu videoların sadece deneme amaçlı oldugunu bilmek lazım.. yani servetin hakkı4lü14' tir.. burda saglamlıgını ve ceki performansını göstermek için zorluyorlar..
paylaşım için teşekkurler pullugun resimlerini de paylaşmıştım videodanda söz etmiştim yuklemişssin tesekkurler..

evt gösteri amaçlı olsada çoğu kişi bunu düşünmüyor. sonra çıkıyorlar bizim burda çekmiyor diye. en fazla 5 li 12 takılmalı bence. yorum için teşekkürler. şimdi bir video daha var onu yükleyecem tek çekerine 5 li takmışlar. :)

evet bende o video yu yuklemeni dicektim zaten :))

[size=16pt]bu arada bu pulluk çekim yapına yerdeki MASSEY FERGUSON 6470 4x4 ün pulluguymuş..[/size]b]

umarım bayinin deneme videosudur.
yok şahsa aitsede piyangodan çıkmış herhal bu motor.adam traktörün kıçını çıkarttı hala haberi yok gibi davranıyor.
yazık motora. ha 80lik motora 6lı bağlamışsın, ha eşşeğe 4 tonluk remork bağlamışsın. görünürde fark eden pek bişey yok :D

sn arkadaşlar bu çekımı kım yapmışsa kendını bu başarılı çekımınden dolayı tebrık ederım bır traktor bu kadar zolanır bu arada erkuntun sahıbı SN ZEYNEP HANIMI ve ekıbını kutlarım gerçekten çok guçlu ımış bence eşdeğerlerı arasında tek bır marka bence TURK BAYRAĞINI pulluğun uzerınde değil kabının üzerınde taşımalı başarısı ile taçlandırılacak bır traktor ben bu fırmayı 2003 ten berı takıp edıyorum başarıcaklarına o yıllarda ınanmıştım ve başardılar kendılerını kutlarım yalnız erkuntun test ekıbıne seslenıyorum ben ist çatalca aydınlar koyundenım bu traktoru gelın bırde ormanda test edelım ben o yokuşlardan hıç zorlanmadan en az 10 ton yuk ıle çıkacagını düşünüyorum yalnız bana traktorun boyu bıraz kısa gelıyor ama yıne başarıcagına emınım yınede bunu ınsanların gormelerı gerekır ERKUNTA BAŞARILAR DILERIM

boyu aslında çok kısa degil boyunun kısa olması manevra kabiliyetini artırıyor.. dönüşlerde.. zaten patinaj ve önun kalkması olmuyor bunun için bence cok dengeli dizaynı.