Massey Ferguson 4255

30.04.2009
169
39
Ankara

[size=12pt]Trakörümüz yeni aldık 98 model 95 HP

şimdilik bu kadar
[/size]

el78te.jpg

radclv.jpg

nbq5as.jpg

igcfnc.jpg

Ynt: Massey Ferguson 4255

lastiğin yere bassın kardeş bundan 7 8 sene oncesı bızım komsuda vardı bundan sattı... cok memnundu.. ama işler yolunda gıtmedı.. para olsaydı o donem bızde alcaktık sonra bekleyıp jd aldık. kazasız belasız kullanırsın inşallah

kardes hayırlı ugurlu olsun motorun guzel tam senınkının aynısını tam 1998 bızım komsu aldı adam kucukbas hayvancılıkla ve cıftcılıkle ugrasıyordu hayvanlar yaylaya cıkıyordu adam yaylaya gıt gel ve tarla ıslerınde kullanmak ıcın almıstı o zaman cok cok ıyı bılıyorum koskoca turkıyeye bu motordan sadece 9 tane gelmıs sayılı talep uzerıne nıgdeye gelenı de talep eden adam begenmemıs 4255 yerıne 398 almıs bızım komsuda bu motoru getırmıstı yerıne 285s ve 265s verdı neyse motor tarlada mukemmel bızzat kullanmıstım 50 dekar yer surdum kullanımı co0k mukemmel cok asılıcı bır motor amma velakın cok mazot yakıyordu hatta 285s hemen hemen aynı gıdıyordu bu motordan verım almak ıcın en az 5 14 pulluk kullanman lazım yoksa cok zarar edersın bıde genelde 4 cekerde kullan yolda ıkı cekerden az yakıyor genel olarak yakıtı bayaga bır cok adam bır sene sonra satıp yerıne 99 398 mf aldı hala kullanıyor adam 4255 bakarak 398 oh be dunya varmıs dıyordu hala bıde o zamanlar cok elektronık gelmıstı bana gore cunku bır ıkı elektrık araızası vermıstı tamırı bayaga bır uzun surmustu ozamanlar servıs bu konularda zayıftı

Hepinize tek tek teşekkür ederim Allah razı olsun..Motor 1440 kmde Ankara Baladan aldık Ayaşta kullanıyoruz pulluk seçimi için esener 5 li 12 - 13 - 14 inç ayarlı alıcaz.lorooğlu bilgilerin için teşekkür ederim