nimet 70 2wd 5 li pullukla

Ynt: servet 80 2wd 5 li pullukla

sorması ayıp olmazsa o pulluk kac numara iş genıslıgı ıkı tekerlegı bıle kapatmıyor ha o beslı ha 3 14 pulluk ne farkı var ve ne gerek var goz boyamaya evet ıyı ızledım sol tekerlegın ızını bıle kapatmıyor bılmeyen bırısıne sorsan adı 5 soklu pulluk olur bıde

Ynt: servet 80 2wd 5 li pullukla

[size=16pt][size=10pt][size=10pt]düzeltme yapayım bu traktör servet degil nimet 70t dir resimlerini paylaşmıştım !!!
68bg güçündedir..

[/size][/size][/size]
2w4isf8.jpg

5dmrzm.jpg

Ynt: nimet 70 2wd 5 li pullukla

kınacıoğlu link=topic=30995.msg263253#msg263253 date=1269197580' Alıntı:
bağırıyo motor walla ben de 266g var bu kadar bağırmaz

eksozla alakalı sesi.. fakat yeni kabinler sesi içeri almıyor okadar.. ve farkındamısın 5li pulluk arkasında bırakta o çamurda bagırsın..

ali_kockaya link=topic=30995.msg263263#msg263263 date=1269198720' Alıntı:
çift çeker olsa çok fark edecek.biraz zorlanıyor.
evet baya fark ediyor biz 80t nin tekçekerinide kullandık şimdi çiftçekerini kullanıyoruz bayagı çekişte fark oluyor yani.. 4lü 14lüyü arkasında bilmiyor.. 2wd de 4lü 14lüde azda olsa zorlanıyordu yerine göre..%40 a yakın çekişte fark ediyormuş diye söyleniyor hep bilimselmi bilmiyorum.. fakat tam test merkezi sonuclarına baktıgımda çekiş kuvvetinde okadar fark oluyor..

nasıl 5 li anlamadım bende ufak biyer götürüyor ya o pulluk bozuk yada bizim sürdügümüz pulluklar ayarsın motorun izini bir karış gecmesi gerekir 5 12 ise elinize saglık güzel paylaşım erkuntu kim tutar yürübe kocum

evet 5li 12'pulluk 10cm teker izinin dısına cıkar..
resimlerdede pullugun kanatları 12' gibi duruyor baya buyuk.. videoda tekeri takip ettgimde tam kapatıyor gibi ama izin dısına cıkmıyor gibi ya kameranın cekim acısından öyle görünüyor yada pulluk cok dar..videonun 2,04 uncu sanıyesinde tam arkadan görunumde gözüküyor kapattıgı.. fakat pulluk ya sağa tam yanaştırıldıgından ama 10cm fark edermi bilmiyorum yada yapısından dolayı az yer götürüyor olabilir.. bu pulluklar zannedersem bayinin degil ordaki köylünün pullukları.. servetin videosunda mesela ordaki 6li mf6670(130hb) dynanın.. 11'inç te olabilir pulluklar. ama helal olsun 68bg tek çeker traktörun böyle çamurlu bi tarlada onu cekmesi bile guzel bence..