KUYRUK MİLİNDE ESKİ FENDTLER

Fendtçi arkadaşlar kuyruk mili işlerinde Fendt 103 S ve 106 S lerin yakıtları nasıl hiç hesap ettiniz mi? Mesela bende MF 285 var ;yağmurlamada normal santrafişte gölden saatte 80 ton su basıyor( 40 adet bereket 4 yani saatte 2 ton su tüketen yağmurlama) ve 60 saatte depo bitiyor. Ya da balyada bunların yakıtı nasıl ? Ben derin kuyu pompada kullanmak için bu traktörlerden birisini kullanmayı düşünüyorum. Hiç yakıtlarını MF grubuyla kıyaslayanınız var mı ? Yakıtları hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Ynt: KUYRUK MİLİNDE ESKİ FENDTLER

ben 8 sene fendt 103s kullandım santrafıs olarak hıç çalıstırmadım ama harman makınasında yanı patozda çok kullanıyordum normal yanı asırı bı fark yok kuyruk mılındede stop etmedığı ıçın zorlandığında devrı çok dusuruyo suan john dere kullanıyorum 55hp fendten kuyruk mılınde cok az yakıyor fent bundan çok yakıyordu amcamlarda halen var fent harman makınasında jd saatte 10tl yakıyor fent 14 yakıyo sılaj makınasındada aynı yanı 285 fentten çok rahat cevırır santrafısı buna emın olabılırsın ama yakıtını bılmedığım ıçın 285 ın ona yorum yapamıycam