deutz fahr agroplus 430 ttv

agroplus 430 ttv yeni şanzıman bulmuş bunu çevirip paylaşayım dedim..
... DEUTZ-FAHR sürekli değişken şanzıman ile 430 TTV Agrofarm have tanıştırmak ... Bologna, 12 Kasım 2008 Deutz-Fahr sürekli değişken şanzıman ile, ilk kez böyle bir iletim çok amaçlı traktör gücü 110hp aralığında için monte edilmiştir 430 TTV Agrofarm tanıttı. Yenilikçi ve çok basit ve güvenilir inşaat, yeni iletim özellikli sürekli değişken şanzıman yüksek güçlü traktör kullanılan hassas hız kontrolü açısından tüm avantajlarını sunuyor. Devrimci kinematik sistemi nedeniyle, iletim yüksek verimlilik düzeyinde geleneksel mekanik yayınlar tarafından sunulan karşılaştırılabilir. Iletim tasarımı kadar çabuk kadar 40 km / motor da yakıt tüketimi anlamına gelir sadece 1.800 rpm ile h hızları ulaşmak için traktör sağlar
galiba yeni iletim özellikli süerkli değişken şanzıman geliştirmiş bir nevi vario gibi..siz okuyunda bi şey çıkarabilecekmisinz..

Ynt: deutz fahr agroplus 430 ttv

Agroplus 430 TTV bir Deutz, 4 silindirli, turbo intercooled motor ile donatılmıştır. 55 ° bir direksiyon açısı alan çalışması her türlü mükemmel manevra kabiliyeti sağlar, süre CVT şanzıman ve bahçe işi için hassas hız kontrolü anlamına gelir sıkı manevra yapabilir.
Bir güzel basit tasarımı, normalde yüksek güç modellerde bulunan, hafif, çok amaçlı açık alan traktör üzerinde ilk kez dahil olmak bir CVT şanzıman sağladı. Agroplus 430 TTV nedenle verimlilik ve ergonomi açısından büyük faydalar sağlar.