285 s'e en iyi lastik

arkadaşlar benimkinde 18.4/15-30 lassa lastiğin üstüne kaplama yapılmış lastik var.bana kumda iyi çekiş yapabilecek bu ebatlarda lastik ne marka tavsiye edersiniz?kumu kazmadan iyi çekiş yapabilmeli

Ynt: 285 s'e en iyi lastik

walla bildiqim kadar ne kadar kücük ve ince olursa o kadar iyi oluyo diyorlar kalın ve büyük lastigi tercih etmiyolar bnm 3075in lastikleri 16.9-14.30 çamurda felan hiç zorlamıyo teker kücük olduqundan tur sayısı artıyor bence ufak ve ince al lastiqi..

285 s ye en iyi lastik ince teker,nadasta kaçırmaz,hemen patiye oturmaz,ayagı saglam olur traktorun,balon teker beş para etmez,örn bnde 2 tane 285 s var bırı balon bırı ınce teker. ince teker her zamn tokatlıyo balon tekerlıyı nadasta,yukte

13 yıldır 285 skullanıyorum 15/30 balon lastıkle orjınal lastıgı goodyear 5 yıl her sartta kullandım memnundum eskıyınce ıkıncıyıde goodyear dan aldım ama kalıtesını bozmuslar bu sırada bır yıl sonra aldıgıma pısman oldum catladı kaucugu cok sert oldugu ıcın sert zemınde tutunma olmuyor sureklı kayıyor falan ama tonajda dayanıklıydı neyse oda eskıdı ve sonra lassa kullanmaya basladım her konuda memnunum yumusak bır lastık yol tutusu ve frenlemede tutus gayat guzel sert toprakta nadastada cok super kumdada gayet basarılı kumsal toprakta lastıgın dıs derınlıgı ne kadar coksa tutunmasıda o kadar ıyı olur unutmayalım kı kaygan zemınlerde kum buz camur kar vb yerlerde lastık diş derınlıgı etkı edıyor kalıtesı veya markası modelı degıl ama bence lassa suankı sartlarda en ıdeal lastık tabıkı radıalı dahada ıdeal