same minitauro 60 dt 4*4

arkadaşlar sayın abılerım ve arkadaşlarım çok merka ettıgım bır konu var benım acaba same mınıtauro 60 4 çeker ulkemızde bulunmaktamı nette gezerken rstladım 4*4 une ve merak saldım bızım burada gayet tutulan bır traktr ve ucude ıyı bırde cıft cekerını bulabılsek daha ıyı olucak sızlerden yardım ve bılgılerınızı payşlasmanızı ıstıyorum bırde vıdeo lınkını gonderıyorum tesekkurler
http://videoizle.video75.com/St9bZnSTpv4/trattori-storici-same-min/

Ynt: same minitauro 60 dt 4*4

[size=10pt]ABİLERİM KARDEŞLERIM BU TRAKTÖRDEN TÜRKİYEDE VARMI BILGISI OLAN VARSA BANA ULASSIN BURADAN YADA DISARDAKİ TRAKTÖRLERE ULASABILIRMIYIZ ILGI VE ALAKANIZ ICIN TESEKKURLER YARDIM LUTFEN[/size]

sadıç bildiğim kadarıyla bunlardan türkiyede yok ama seninde dediğin gibi tek çekeri fazlasıyla mevcut bizim köydeki traktörlerin % 65 - 70 mınıtauro 60 tır ve fiyatlarıda çok ucuz 3 -4 binden başlıyor

sadıcım bendede var 60 lık same zatende işte varsa cıftcekısını alalım dıyoz:D galıba 10 tane fılan gelmıs demıstı bı servıs ama bulamadık artık 2-3 seneye cekerız bı erkunt kısmet bızde:D

aksazli link=topic=31122.msg275948#msg275948 date=1274196495' Alıntı:
sadıç bildiğim kadarıyla bunlardan türkiyede yok ama seninde dediğin gibi tek çekeri fazlasıyla mevcut bizim köydeki traktörlerin % 65 - 70 mınıtauro 60 tır ve fiyatlarıda çok ucuz 3 -4 binden başlıyor
Hocam sizin köy neresi ya bende bunlardan arıyorum buzim burda bir tane var numunelik başka da yok varsa temiz satılık alalım. 533 6605890

TEKÇEKER DE Mİ SÜRDÜN 5 Lİ 9 LUYLA HAKKATEN ÇİFTÇEKER TÜRKİYEDE VARSA BİZDE ALABİLİRİZ BİRDE BU MİNİTURO 60 LARIN HİDROLİKTEN SES GELİYOR MU AĞIR BİRŞEYLER BAĞLAYINCA BİZ KÜTAHYAYI ARADIK YAĞI KALIN KATIN DEDİLER KATTIK AMA DEĞİŞEN BİRŞEY OLMADI

alakazem_43 link=topic=31122.msg321541#msg321541 date=1294390072' Alıntı:
hayırlı ugurlu olsun sunta lam...çift teağır işte mazot yakmaz fakat lakin boşta duz yolda basarsan gaza işte o zaman ufleyıp ceker mazotu:D:D:D

Evet malesef tecrübe ettik onu. İki kere köye gitti geldi bomboş asfalt yol 60 liralık mazot temiz.

BASAYEV link=topic=31122.msg321596#msg321596 date=1294405206' Alıntı:
TEKÇEKER DE Mİ SÜRDÜN 5 Lİ 9 LUYLA HAKKATEN ÇİFTÇEKER TÜRKİYEDE VARSA BİZDE ALABİLİRİZ BİRDE BU MİNİTURO 60 LARIN HİDROLİKTEN SES GELİYOR MU AĞIR BİRŞEYLER BAĞLAYINCA BİZ KÜTAHYAYI ARADIK YAĞI KALIN KATIN DEDİLER KATTIK AMA DEĞİŞEN BİRŞEY OLMADI

evet tek cekerde surdum bende hayretler ıcınde kaldım su ara gene surum yaparsam vıdeo cekerım koyarım...
evet hıdrolıkten lıkırt lıkırt :) ses gelır yuk fazla gelınce:D

• Beğen
Tepkiler: alpertunga