benim tümonun tarla performansı

Ynt: benim tümonun tarla performansı

fatih usta diğerlerini bilmem ama bu 60 60 lar emsalleri içinde misal 60 66 lar,60 56 lar,54c ler bizim buralarda çok ,hepside kıskanır vaziyette bakıyorlar ne önümde gidebiliyorlar nede ardımda öylebir denk geldi çok memnunum,kendine zarar vermeyeceğini biliyim düz tarlalarda 12 li4 lü takmayı dahi düşünüyorum.

sami ÖZKAN link=topic=31180.msg265957#msg265957 date=1270263732' Alıntı:
fatih usta diğerlerini bilmem ama bu 60 60 lar emsalleri içinde misal 60 66 lar,60 56 lar,54c ler bizim buralarda çok ,hepside kıskanır vaziyette bakıyorlar ne önümde gidebiliyorlar nede ardımda öylebir denk geldi çok memnunum,kendine zarar vermeyeceğini biliyim düz tarlalarda 12 li4 lü takmayı dahi düşünüyorum.

Tümosanın baya özendiği bi model sanırım bu..Şanzumanı baya güzel.Hidrolik sistemi değişikmi bizimkilerden ?

elektro lift yok koymamışlar vitesler tahminim ilk bu seri ile başladı 12+12 kuyruk mili 3 normal koltuğun altındaki kolda 2 devirde arka kuyruk milinin üstündeki kolda yani 5 devirli

Abi Maşallah güzel çekiyor... Toprağın böyle patır patır döküldüğü çifti çok severim... Güzel sürüm olmuş... Eline sağlık abi...