l 95 YAKITT testi

26.11.2008
1,400
353
43
İstanbul

Ewet arkadaşlar biraz geç oldu ama depoyu anca fullledimm )))şimdi şöle yaptım tam dolu depo hatta taşırdım hawa falan kalır dediler,19 km gidiş yolum oldu 4 ton yük wardı 18 km de geliş yolum boş döndüm.yol otoyol hep 4.wites.25 30 gazla gittim geldim aynı yere çektim tekrar taşırdım tam 5 lt mazot aldı.çok yakıyo gibi geldi ilk başta bana ama ölçünce normal geldi sizler ne düşünüyosnz.sezon açılınca tarlada da denicem tabiki.saygılar. anlş-*s

Ynt: l 95 YAKITT testi

evet çok az yakmış sanırım rampa falan hiç yokmuş yolda l95 ten bu kadar az yakıt beklemezdim.. 240 gibi yakmış 37km/h yolda 5litre hiç bişey 1 litre ile 7.5km gitmişssin.. L95 in 4km de 1 litre yakacagını düşünüyordum.. erkunt servet le bende yazın 34km yolda 5.5ton yükle ve yolun 5-6 km si rampa dik baya 7km side badallı yol yapımı vardı yavas gitmek zorundaydım .. 20tl aldı ama depo önce tam ful muydu bilmiyorum babamlar doldurmustu.. td85d tek çeker turbosuz aynı yolda 30tl den fazla yaktı şöförü öyle dedi...

walla bende anlamadım.arkadaşlar,aynaen böle yaptım öle yaktı.depoyu taşırdım yere her defasında we km yi taksiyle ölçtüm aynı gün aynı yolu kullanarak.ama ormanda çamurda fazla yaktığına emininm 50 lt koyardım ikinci gün yine 50 litre ama çamurda saatlerce gaz basaıyorm biliyosnz war wideolar .şimdi kısmet olursa wideoya çekip atıcam.canlı ne yakar bakarız yine, bende çok merak ederim yakıtları ama tam ölçmez kimse aşağı yukarı sölüyolar.o yüzden ben böle yaptım.

abi gerçekten eksik bişey yazmadım sadece yolu bidaha ölçtüm kendim geçen arkadaş ölçmüştü 19 18 değilde 17 16 çıktı 33 km 15 tl 5 lt mazot 455 ciwarı yakıyor km de galiba birdahaki ay gene gidicem o zaman wideoya çekicem kimse inanmıyor çünkü...

Konuyla direk ilgisi yok ama yine de sormak istedim. L 95, nadasta 4 lu 16 numara pullugu cekebiliyor mu? Bir gunde kac donum yer suruyor ve kac numara pullukla? TL 100 (2001-2003 model) ile arasindaki farki guc acisindan bilen var mi ?

3 lü 16 no pulluk taktım bugün fena değildi çok az çalıştım ama ne yaktı bilmem 4 pulluğm yok malesef.ilrde sölerim size .tarlada ne yakar.