Olmasada Olurdu Dediğim KAYTARIM 2010dan Bir Kaç Kare

Ynt: Olmasada Olurdu Dediğim KAYTARIM 2010dan Bir Kaç Kare

Olmasa daha iyiydi. Erkunt ve Nh dışında traktör firması yoktu. Olanlarında kapıları kilitliydi. İçerisi zaten bomboş. Romork yok mibzer yok iki üç tane pulluk gerisi zerzavat süt sagım pancar söküm dışındada birşey olmayınca siyah bir otobüste silahlara baktık. Tek iyi yanı oydu güzel silahlar vardı

:)
NesranJk link=topic=31262.msg266299#msg266299 date=1270400328' Alıntı:
Olmasa daha iyiydi. Erkunt ve Nh dışında traktör firması yoktu. Olanlarında kapıları kilitliydi. İçerisi zaten bomboş. Romork yok mibzer yok iki üç tane pulluk gerisi zerzavat süt sagım pancar söküm dışındada birşey olmayınca siyah bir otobüste silahlara baktık. Tek iyi yanı oydu güzel silahlar vardı
te şimdi bende facede bi sayfanın buresimlere bakıyordum :) orda başka firma yokmuki derken burda senınkini gördüm demekki yokmuş :D
tşkler ;)

Bizim fuarda 15 Nisan ' da başlıyacak, bu yıl 2.si yapılıyor. Geçen yılki oldukça amatördü, bu yılda farkının olacağını sanmıyorum. NH bayisi katılacaktır, zaten marka satıyoruz diye bi ağırdan alma var. Erkunt bayisi katılmayabilir katılsada biz kalite satıyoruz der..Tümosan bayisi zor durumda zaten pek fazla çeşit ile katılmaz, Hattat cılarda A-68 ve H-45 ile katılır. Tarim Makinaları konusunda ise 3 yerel bayi var onlardan başkası gelmez.:D Bakalım göreceğiz.

İlk sene yapıldıgında o kadar güzel bir fuar olmuştu ki 260lık deutzlar sameler newhollandlar johndeereler romorklar degişik ekipmanlar sonra ki sene same deutz katılmadı. bi sonra ki sene iyice azaldı tümosan bile katılmaz oldu. En son johndeerede bayiliği kapatınca katılmaz oldu. Case nh tümo falan vardı sadece erkunt ve nh katıldı. Romork yok üç beş pulluk ve bol bol katı gübre dagıtımla yem dagıtım vardı. Haa birde silahların tanıtıldıgı otobüs vardı. İştahım kaçtı zaten bir tek nhyi görünce bende çekmedim dogru düzgün. Kapılar kilitliydi zaten

Aynen doğru bizde sivastan gittik bişey var gibi hiç umduğumu dulamadımderdim traktör almaktı hiç bir firma yoktu arkadaşın dedigi gibi bizde silahlara baktık

alipasalierkan link=topic=31262.msg266553#msg266553 date=1270492584' Alıntı:
Güzel paylaşım. Keşke böyle her kafasına esen bir fuar yapacağına adam gibi 4-5 tane fuar yapılsada herkes istediği merak ettiği ürünü görebilsin.
Evet şu fuarlar yerine her bölgede büyük tarım etkinlikleri düzenlense daha güzel olurdu. Ya da gerçekten ilk sene kadar sağlam bir fuar yapılmış olsa